Roman

Daima Aşk – Sandi Lynn Online Kitap Oku

Daima Aşk – Sandi Lynn ekitap

Daima Aşk kitabı hakkında bilgiler:

Sandi Lynn'in Daima Aşk isimli kitabı 366 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Ellery adında bir hanım bayan sevgilisiyle olabildiğince mesut huzurlu bir hayat sürmekteydi. Müşterek karar alarak New York kentinde bir konut tutarak birlikte yaşamaya karar verdiler. ama Ellery’nin hayalleri sevgilisinin azıcık zamana ihtiyacı olduğunu, söyleyip gitmesiyle alt üst oldu. Ellery bu duygusal çöküntü ve yalnızlıktan ötürü kendini sanatına adamıştı. Bir gece karşılaştığı sarhoş bir adama takviye ederek onu evine götürdü. Connor sabah kalktığında hiç tanımadığı bir yerde kendini bulunca afalladı. Peşinden Ellery’i gördü. Connor Black ülkenin önde gelen zenginlerinden biriydi, tabi bunu bizim kızımız bilmiyordu bile. Connor’un kuralları vardı ve o gece başkasının evinde kalarak bu kuralları çiğnediği için kendine kızıyordu. Ama Ellery sadece ona iyilik severlikle takviye etmişti ve onun kim olduğunu bilmiyordu bile!
Ellery, sevgilisi ile New York’a taşındığında ufak evlerinde sonsuza kadar mesut huzurlu yaşayacaklarını düşünmüştü. Sevgilisinin pılını pırtını toplayıp “biraz zamana ihtiyacı” bulunduğu için onu terk edeceğini düşünmemişti. Ellery, yalnızca kaldığından ve lakin olmaktan korktuğundan kendini sanatına ve resimlerini gömmüştü… ta ki bir gece gizemli, sarhoş bir yabancının evine sağ salim gitmesine takviye edene dek. Bu gizemli yabancının CEO ve milyoner Connor Black’ten bir başka kişi olmadığını bilemezdi. Connor Black ertesi sabah Ellery’yi kendi mutfağında bulduğunda ve onun yatıya kalanlar hakkındaki ilk kuralını bozduğunu sandığında Ellery’nin sadece inatçılığı ve alan okuması değil, iyi yüreği de ilgisini cezbetmişti. Connor Black, duygusal olarak yıkılmış ve yıpranmıştı, yaşadığı şahsi bir trajediden ötürü asla sevmemeye ve aşık olmamaya ant etmişti… ta ki Ellery Lane kazayla hayatına girene dek. Görüşmeye başladıktan ve Eller yona kendi dünyasını gösterdikten sonra Connor bir şey hissetmeye ve daha evvel varlığından dahi habersiz bulunduğu duygular hissetmeye başlar. Connor Black ve onun kadınları kötüye kullandığına dair söylentilere ve uyarılara karşın Ellery kendini onun dünyasına çekilirken bulur. Eller yasla beraber olamayacaklarını biliyordur zira Connor’ı sonsuza dek duygusal olarak yok edebilecek derinbir giz saklıyordur. Connor ve Ellery’nin cesaret, sevgi ve zor yolculuğunda onlara katılın. Bunlar onları kurtarmaya yetecek mi?
Daima Aşk Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Sandi Lynn kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Kırık Kalpler – Sarah Ockler – Online Kitap Oku

yakutlu

Kalıcı Felsefe – Aldous Huxley Online Kitap Oku

yakutlu

Orhan Kemal – Üçkağıtçı – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy