Roman

33 Stratejide Savaş – Robert Greene Online Kitap Oku

33 Stratejide Savaş – Robert Greene ekitap

33 Stratejide Savaş kitabı hakkında bilgiler:

Robert Greene'in 33 Stratejide Savaş isimli kitabı 768 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Robert Greene dünyanın birçok ülkesinde dolaşarak düzinelerce politik stratejinin felsefi ve dinsel metinlerin ve binlerce yıldır süregelen şiddetli çarpışmaların analizini yapıyor. 33 Stratejide Savaş, günümüz sosyal yaşamında etkili olabilecek başarılı savaş prensiplerini gözler önüne seriyor. Sun-tzu’nun Savaş Sanatı adlı kitabından renkli alıntılarla bezenmiş olan eser Napo-leon’dan Margaret Thatcher’a, Zulu Reisi Shaka’dan Lord Nelson’a, Hannibal’den Ulysses S. Grant’a, samuraylardan diplo-matların yaşamına kadar geçmişteki ve günümüzdeki savaş stratejilerini inceliyor. Otuz üç bölümde özetlenen stratejiler, ya-şamınızda içine girmek zorunda olduğunuz savaşlardan galip çıkmanızı sağlayacaktır. 33 Stratejide Savaş’ın sağladığı psi-kolojik destekle başarısızlıkları başarıya dönüştürerek her zaman üstünlük sağlayabilirsiniz.
33 Stratejide Savaş Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Robert Greene kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Islam Felsefesi: Giris

yakutlu

İstanbul’da Kedi

yakutlu

Bir Reklamcının İtirafları – David Ogilvy – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy