Abartma Tozu Kitap Özeti Şermin Yaşar

Şermin Yaşar Abartma Tozu Kitap Özeti

Abartma Tozu” 2019 yılında Taze Kitap Yayındevinden çıkan 160 sayfalık bir kitap. “Abartma Tozu” kitabı Türk Edebiyatı’nın usta ve popüler yazarlarından olan Şermin Yaşar tarafından kaleme alınmış. “İtiraf Özeti”ne baktığımızda ise aşırı sevgi dolu bir ailenin çocuğuyla yaşamış olduğu anıların anlatıldığını görüyoruz.

Kitaptan Küçük Bir Bölüm

Sonraki aylar boyunca Günaydınlar Oteller Zin- ciri’nin tek şubesi olan bu küçük pansiyonda her gün başka bir saçmalık yaşandı. Babaannem oda fiyatlarım her ay arttırdı. Gelen müşteriler başka kalacak yer olmadığı için mecburen konakladılar. Fiyatları eleştiren müşterilerini kovdu. Bu kovma işlemini rahatlıkla yapabilmek için de iki güven­lik görevlisi çalıştırmaya karar verdi. Burada ha­zırlanan abartılı kahvaltılar ve yemekler o kadar çok artıyor ve ziyan oluyordu ki, bahçedeki kedi ve köpekler artıkları, yemekten şişmanladılar ve yü­rüyemez hâle geldiler.

Pansiyonun bahçesindeki her biriken az elli yıllık devasa ağaçlan |gözünü hile kırpmadan kestirdi. Günaydınlar Oteli Zinciri’nin ikinci şubesinin inşaatı başlandı.

Şermin Yaşar’ ın kaleme aldığı Abartma Tozu tavsiye ettiğimiz kitaplardandır.

Kitabın özeti umarız işinize yaramıştır. Ekitap.org ekibi…

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Hind Altkıtası Dusunce ve Tefsir Ekolleri

yakutlu

Cengiz Aytmatov – Beyaz Gemi (Roman Özeti)

yakutlu

Türk Ocaklarından Doğu Türkistan’daki İnsan Hakları İhlâllerine Karşı Yürütülen İmza Kampanyası Hakkında Basın Açıklaması

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy