Roman

Işığın Elleri – Barbara Ann Brennan – Online Kitap Oku

Barbara Ann Brennan / Işığın Elleri / PDF / Sayfa: 328

Bu kitap tüm şifacılar ve sağlık görevlileri için bir ışık, gerçek insan anlamak isteyen herkes için bir ilham kaynağı. Biliyoruz ki dünyada bir çok yerde şimdi kurumsal sağlık mekanlarının haricinde şifacılar vardı. Bu şifacılar kimyasal ilaçlardan öte doğanın mucizelerini kullanırlardı. Ama daha da önemlisi herhangi bi şey gerekmeksizin zaten var olan enerjiyi yönlendirerek hastalıklarına, enerjilerine ve yaşam kalitelerine yön verirlerdi. Zamanla kaybolan ve sadece az kişinin üzerine uğraştığı bu şifacılığı artık bilimde kabul etmeye başladı..

Işığın Elleri Hakkında

Barbara Ann Brennan, bir fizikçinin netliği, on beş yılı aşkın bir süredir 5,000 danışan ve öğrenciyi gözlemleme tecrübesi, yetenekli bir şifacının merhametiyle mutluluğu, sağlığı ve potansiyellerini arayan insanlar için var olan ilk kapsamlı İnsan Enerji Alanı çalışmasını sunmaktadır. Fiziksel bedenlerimiz, sağlık ve hastalık dahil gerçeklik tecrübemizi yaratmamızı sağlayan araç olan daha büyük bir “bedenin”, bir İnsan Enerji Alanı’nın ya da aurasının içinde var olmaktadır. Kendimiz iyileştirme gücüne bu enerji alanı sayesinde sahip oluruz. Bilim insanları tarafından yakın zamanda doğrulanan, ama şifacı ve mistiklerin uzun zamandır bildikleri bu enerji bedeni, tüm hastalıkların başlangıç noktasıdır. Burada en güçlü ve engin insan etkileşimlerimiz iyileşir, tüm fizyolojik ve duygusal rahatsızlıkların habercisi ve şifacısıdır. Işığın Elleri sizi yeni bir bütünlüğe götüren rehberinizdir.

Kitap size:

-Sağlıkta, ilişkilerde ve hastalıklarda insan için yeni bir paradigma,
-İnsan Enerji Alanı’nın nasıl göründüğüne, işlev gösterdiğine, bozulduğuna,
iyileştiğine ve arkadaş ve eşlerle nasıl etkileşim kurduğuna dair bir anlayış,
-Auraları görme ve yorumlama becerisinde eğitim,
-Hayatın tüm alanlarından farklı, çeşitli hastalıklara sahip insanların tıbbi olarak
doğrulanmış iyileşme hikâyeleri,
-Kendi kendini ve başkalarını iyileştirmek için yollar,

Ve yazarın, bize büyüme, cesaret ve engin bilinç olasılıkları için bir model sunan kişisel
ve merak uyandıran yaşam hikâyesini sunmaktadır.

“Barbara Brennan’ın çalışması zihin açıyor. Hastalığın oynadığı rol ve sağlığa nasıl ulaşıldığıyla ilgili kavramları kesinlikle benim tecrübelerimle birebir örtüşüyor.”
-DR. Bernie S. Siegel – Love, Medicine and Miracles adlı kitabın yazarı-

Işığın Elleri Online Kitap Oku

Işığın Elleri .

Benzer İçerikler

Bitanem – Candan Özer – Online Kitap Oku

yakutlu

İmamın Ordusu – Ahmet Şık Online Kitap Oku

yakutlu

Kadınlar Rüyalar Ejderhalar – Ursula K. Le Guin

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy