Tarih

Ah Benim Öksüzlüğüm Online Kitap Oku Yahya Kürekçi

Bu içeriğimizde yazar Yahya Kürekçi tarafından yazılan Ah Benim Öksüzlüğüm isimli kitap hakkında detayları sizlere aktarıyoruz.

Yazının devamında Ah Benim Öksüzlüğüm Online Kitap Oku seçeneğini bulabileceğiniz gibi, Yandex üzerinden telefona, tablete, bilgisayara indir, online olarak PDF formatında full görüntüle yükle (download) seçeneklerini de görerek ücretsiz (bedava) olarak kitabı temin edebilirsiniz. Bunların yanında Ah Benim Öksüzlüğüm kitap oku seçeneğiyle birlikte kısa kitap özeti, tanıtımı ve kapak resmi de yazının detaylarında yer almaktadır.

Ah Benim Öksüzlüğüm Kitabının Kısa Özeti Oku

Yaşanmış Çanakkale hikâyelerini bir araya getiren çalışma, Çanakkale’nin cephe tarafı olduğu kadar cephe gerisine de bakıyor. Bir milletin en ağır imtihanlarından birinden nasıl geçtiğinin cevabı satır aralarında aranıyor.

Not: Bazı kitapların kitap özetleri sunulurken kitabın konusu, kısa özeti, detaylı incelemesi, türü dışında karakterleri, ana fikri ve ne anlattığı hakkında ile ilgili de bilgi verilmektedir. Bu durum kitaptan kitaba değişmektedir. Bazılarında ise konu özeti yer almamaktadır. Sizler de yorumlar alanına kitap hakkındaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Ah Benim Öksüzlüğüm Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2015-03-09
ISBN 6055129682
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 173
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Ah Benim Öksüzlüğüm Kitabını Kim Yazmıştır?

Yazarın kitapları arasından en beğenilenlerden olan bu kitap yazar Yahya Kürekçi tarafından yazılmıştır.

Ah Benim Öksüzlüğüm Online Kitap Oku

Yazar Yahya Kürekçi tarafından yazılan kitaplar arasında yer alan Ah Benim Öksüzlüğüm kitabını Online Kitap Oku seçeneğiyle ya da sesli kitap olarak indirmek için buradasınız. Yalnız üzülerek belirtmek isteriz ki bazı kitaplar otomatik olarak siteye eklendiğinden dolayı tümünde indirme linki yer almayabilir.

Eğer yazı detayında Ah Benim Öksüzlüğüm Yahya Kürekçi Online Kitap Oku linkini göremiyorsanız ve indiremiyorsanız alttaki yazıyı okuyunuz.

The post Ah Benim Öksüzlüğüm Online Kitap Oku Yahya Kürekçi appeared first on Online Kitap Oku.

Benzer İçerikler

Mevhibe 2 Online Kitap Oku Gülsün Bilgehan

yakutlu

FKF Dev-Genç Tarihi 1965-1971 Belgelerle Bir Dönemin Serüveni Online Kitap Oku Ali Yıldırım

yakutlu

A Culture of Peaceful Coexistence Online Kitap Oku Ekmeleddin İhsanoğlu

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy