Tarih

Çanakkale Yadigarı Online Kitap Oku Aybike Erguvan

Bu içeriğimizde yazar Aybike Erguvan tarafından yazılan Çanakkale Yadigarı isimli kitap hakkında detayları sizlere aktarıyoruz.

Yazının devamında Çanakkale Yadigarı Online Kitap Oku seçeneğini bulabileceğiniz gibi, Yandex üzerinden telefona, tablete, bilgisayara indir, online olarak PDF formatında full görüntüle yükle (download) seçeneklerini de görerek ücretsiz (bedava) olarak kitabı temin edebilirsiniz. Bunların yanında Çanakkale Yadigarı kitap oku seçeneğiyle birlikte kısa kitap özeti, tanıtımı ve kapak resmi de yazının detaylarında yer almaktadır.

Çanakkale Yadigarı Kitabının Kısa Özeti Oku

Yazarın kendi aile hikayesini satırlara taşıyan çalışma, Çanakkale Savaşı ekseninde bir ailenin yaşadıklarını, bitmeyen hasreti, kavuşulamayan aşkları, kapanmaz yaralarını anlatıyor.

Not: Bazı kitapların kitap özetleri sunulurken kitabın konusu, kısa özeti, detaylı incelemesi, türü dışında karakterleri, ana fikri ve ne anlattığı hakkında ile ilgili de bilgi verilmektedir. Bu durum kitaptan kitaba değişmektedir. Bazılarında ise konu özeti yer almamaktadır. Sizler de yorumlar alanına kitap hakkındaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Çanakkale Yadigarı Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2015-03-09
ISBN 6055129668
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 126
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

Çanakkale Yadigarı Kitabını Kim Yazmıştır?

Yazarın kitapları arasından en beğenilenlerden olan bu kitap yazar Aybike Erguvan tarafından yazılmıştır.

Çanakkale Yadigarı Online Kitap Oku

Yazar Aybike Erguvan tarafından yazılan kitaplar arasında yer alan Çanakkale Yadigarı kitabını Online Kitap Oku seçeneğiyle ya da sesli kitap olarak indirmek için buradasınız. Yalnız üzülerek belirtmek isteriz ki bazı kitaplar otomatik olarak siteye eklendiğinden dolayı tümünde indirme linki yer almayabilir.

Eğer yazı detayında Çanakkale Yadigarı Aybike Erguvan Online Kitap Oku linkini göremiyorsanız ve indiremiyorsanız alttaki yazıyı okuyunuz.

Benzer İçerikler

Ermeni Katliamı Suçlaması Yargılama ve Karar Malta 1919-1921 Online Kitap Oku Uluç Gürkan

yakutlu

Erken Cumhuriyet ve Bilim Online Kitap Oku Osman Bahadır

yakutlu

Amasya Genelgesi Online Kitap Oku Mustafa Kemal Atatürk

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy