Ahlaksız Teklif – Cecilia Grant – Online Kitap Oku

Cecilia Grant / Ahlaksız Teklif / PDF /Sayfa: 392

Zamparalığıyla nam salmış bir adam, namuslu genç bir kadınla anlaşma yapar..

Cecilia Grant’ın yazmış olduğu “Ahlaksız Teklif” romanı sıcak bir içerikle izlerle.

Martha’nın kocası bir süre sonra olmuş, kova konak ve hizmetkarlarıyla baş başa kalmıştı. Kocasından kalan para ona bu konağı idare etmek için ömür boyu yeterdi. Fakat bir gün çıkagelen kocasının kardeşinin niyeti oldukça bozuktu. Çünkü malların üzerine konup konağı satıp işçileri kovmak vardı kafasında. Bu arada evliliği boyunca kocasına sadakatla namuslu bir eşlik yapan Martha’nın aklına bir fikir gelir. Sürgünden buraya gelmiş olan komşu Theo’ya bir teklif yapar dul kadın. Eğer onunla 1 ay boyunca ilişki yaşarsa ona yüklü bir miktar ara verecektir. Theo bu ahlaksız teklif karşısında şaşkına dönse de oldukça cüretkar bir teklifti. İkili arasında başlayan ilişkide adam alacağı paranın hakkını vermek için bedeninin tüm yetenklerini kullanıp kadını mutlu etmek istese de, teklifi kadın sunmasına rağmen bir isteksizlik fark eder. Çünkü Martha’nın tek amacı hamile kalmaktı..

Ahlaksız Teklif Hakkında

Yeni dul kalmış ve konağı ile çok sevdiği hizmetkârlarını, kötü niyetli kayın biraderinden kurtarabilmek için başka çaresi kalmayan Martha Russell, cüretkâr bir fikre gebedir. Ya da daha doğrusu, gebe kalmak için cüretkâr bir fikri vardır. Ne de olsa, eğer yolda bir vârisi olursa, geleceği güvence altında olacaktır. Edep uğruna bildiği ne varsa arkasında bırakan Martha, ahlaksız şöhretiyle Londra’dan sürülmüş komşusuna yaklaşır ve kesinlikle ticari bir teklif sunar: Bir ay sürecek günahkâr bir ilişki… bir ücret karşılığında.

Theophilus Mirkwood, bu teklif karşısında aşağılanmış hissetmeliydi. Dehşete kapılmalıydı. Ama reddetmek için fazlasıyla cazip bir teklifle gelmiş olan bu dul kılığındaki baştan çıkarıcı kadına nasıl oluyor da karşı koyamıyordu? Parasının hakkını vermeye kararlı Theo, bu utanç verici şekilde ihmal edilmiş güzel kadını, bedensel zevklerle uyandırmaya girişir, ancak kadının bu ahlaksız anlaşmadan hiçbir keyif almamaya kararlı olduğunu fark eder. Elbette, Martha ona sonsuza dek karşı koyamaz. Ama bir kadının tatlı boyun eğişi, ikisinin de kalplerini en beklenmedik şeye… aşka açabilir miydi?

Ahlaksız Teklif Online Kitap Oku

Alternatif

Ahlaksız Teklif Online Kitap Oku

PAYLAŞAN “DENİZ“

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Günahın Rengi – Ahmed Günbay Yıldız

yakutlu

2019 YKS (TYT, AYT, YDT) – Soru Kitapçıkları & Cevapları – Online Kitap Oku

yakutlu

Aşkta Seni Seçtim – Johanna Lindsey – Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy