Roman

Teklif – Emily Snow – Online Kitap Oku

Emily Snow / Teklif – Devoured Serisi 1 / Kitap /Sayfa: 308

Başlarda eğlenceli gibi görünen bir işi kabul edeli Sienna uzun zaman olmuştu. Bu iş ünlü yıldızların, sanatçıların ve şarkıcıların kostüm düzenini sağladığı bu vesileyle de bir çoğuyla tanıştığı bir işti. Fakat işin içine girince Sienna gördüğü ne yıldız kaprisi çekilen bir şey ne güven duyulacak kişiler. Hatta en son bir rock ylıldızı olan Lucas’la yaşadığı kısa birliktelik tüm aşk hayatına güvenini de sarsmıştı. Tabi tek sorun bu değildi annannesinin evi elden gitmek üzeredir ve yaşlı kadını sokağa atacaktır yeni alıcı. Bunun üzerine desteğe giden Sienna evi alanın Lucas olduğunu görünce çıldırır. Ama eskide yaşanan yarım kalmışlıkların ateşi henüz içlerinde sönmemişti..

Teklif Hakkında

Bir teklif, on gün, sonsuz aşk…

Sienna’nın hayatında düzgün giden tek şey… Durun bir dakika böyle bir şey yok. Bir film kostümcüsü olan Sienna işten kovulmak üzeredir, ailesiyle arası iyi değildir ve aşk hayatı da bir kaplumbağa kadar hareketlidir. Sienna bir gün çok sevdiği büyükannesinin evine haciz geldiğini ve evin yeni sahibinin tahliye sürecini başlattığını öğrenir. Hemen büyükannesinin yanına gider ve karşısında hayatta karşılaşmak istediği en son kişiyi bulur: milyoner rock yıldızı, Lucas Wolfe!

İki yıl önce Wolfe’la korkunç bir gece geçiren Sienna onu karşısında bulunca hem şaşırır hem de sinirlenir, üstelik aralarındaki çekim de tüm ateşiyle devam etmektedir. Wolfe ise Sienna’yı elde etmek için her şeyi yapabilecek durumdadır. Ve bir teklif her şeyi değiştirir.

Teklif Yorumlar

“Lucas ve Sienna inanılmaz bir çift. Aralarındaki gerilim hiç azalmıyor. Onların tepetaklak olmasını dört gözle bekliyorum.”
-KC Book Girl-

“Teklif için tek bir kelime söyleyebilirim: SON! Özellikle benim için muhteşem bir sonla bitiyor, bu yıl okuduğum en iyi kitap.”
-This Bookish Endeavor-

“Lucas Wolfe sizi altüst edecek kötü çocuklardan biri. Emily Snow okuyucuyu ilk sayfadan itibaren ele geçiren ve sonuna kadar asla bırakmayan, muhteşem bir hikâye anlatıyor.”
-Booklist

Teklif Online Kitap Oku

Teklif Online Kitap Oku

Alternatif

Teklif Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Köprü -Ayşe Kulin

yakutlu

Aşk Affetmez – Sarah Maclean – Online Kitap Oku

yakutlu

2019 Yılı Kitap Fuarlarında Kitaplarla Buluşacağız

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy