Roman

Angelopolis – Danielle Trussoni – Online Kitap Oku

Danielle Trussoni / Angelopolis / PDF / Sayfa: 252

Tarih ile fantastik kurguyu birleştiren okura resmen gerçekçi bir hikaye gibi sunulan “Angelopolis” bizlere bir nevi Dan Brown tarzını yansıtmaktadır. İnsanlıktan gizli yaşayan iki farklı ırkın dünya üzerinde ki ikili savaşını onu edinen roman, Evangeline adında birinin bundan 12 yol önce köprüde son görülüşünden sonrasını konu edinmektedir. Özelikle yazarın “Asi Melekler” adlı romanından sonra büyük ilgiyle beklenen bu macera dolu kitap sizleri farlı dünyalara sürükleyecek.

Angelopolis Hakkında

Evangeline Brooklyn Köprüsü’nde kaybolalı on bir yıl geçti. Verlaine, onu son kez gördüğünden bu yana, Melekbilim Akademisi’nin en sıkı Nefil avcılarından biri oldu. Şimdi ikisi birlikte, Nefiller ile Melekbilimciler arasında yüzlerce yıldır süren kanlı savaşın, Eiffel Kulesi’nin gölgelerinden St. Petersburg saraylarına, Sibirya’nın derinliklerinden Karadeniz kıyılarına kadar uzanan yeni cephelerinde yer alacaklar.

Angelopolis Yorumlar

“Trussoni’nin yarattığı alternatif tarih öylesine baştan çıkarıcı ki, Dan Brown’ın hayal ettiği şeyleri gölgede bırakıyor.”
-Milwaukee Journal Sentinel-

Angelopolis Online Kitap Oku

Angelopolis Alternatif

Benzer İçerikler

Rüzgargülü – Ursula K. Le Guin

yakutlu

Bozulan Yeminler – Sabrina Jeffries – Online Kitap Oku

yakutlu

Hamlet – William Shakespeare – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy