OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Sonsuz Gece – Claudia ekitap

Sonsuz Gece kitabı hakkında bilgiler:

Evernight Akademisi Serisi #1Claudia Gray'in Sonsuz Gece isimli kitabı 320 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF ve EPUB formatında sizlere sunuluyor.
Bianca'nın yaşamı hiç de istediği gibi değildir. Gotik ve ürpertici Evernight Akademisi'nin öğrencileri güzel, zeki, hatta hemen hemen yırtıcıdır fakat Bianca onlardan biri olmadığının farkındadır. Yakışıklı ve gizemli Lucas'la tanıştığında ise genç adam ona dikkatli olması gerektiğini söyler: Bianca kalbini ona kaptırmamalıdır. Bu uyarıya karşın aralarındaki kuvvetli çekime karşı koyamayan genç kız, Lucas'la beraber olabilmek için her riski göze almaya hazırdır. Onları ayırmak ve Bianca'ya inandığı her şeyi sorgulatmak için fırsat kollayan karanlık güçler, bu aşka mani olabilecek midir?
"Romeo ve Juliet tarzında işlenmiş gençlik aşkı ve asırlardır süren düşmanlıkla örülü, birinci sınıf, kuvvetli bir roman."
-Romantic Times Book Reviews-
"Okurlar, Evernight Akademisi ve öğrencileri hakkında yeni şeyler öğrenmek için sabırsızlanacak."
-Kliatt-
"Gray'in Tarzı okuru daha ilk sayfada yakalıyor ve beklenmedik gelişmelerle iyice kendine çekiyor. Kitabın yoruma aleni sonuysa bir sonraki kitabın heyecanla beklenmesini sağlıyor. Vampir hikâyelerini sevenler kaçırmasın."
-School Library Journal-
"Romantik öykülere, yatılı okullara ve vampirli maceralara meraklı genç okurlar ustaca yazılmış bu romana bayılacak."
-Children's Literature-
Sonsuz Gece Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Claudia Gray kitaplarını gör ->