Roman

Ya Hep Ya Hiç – Elizabeht Elliott Online Kitap Oku

Ya Hep Ya Hiç – Elizabeht Elliott ekitap

Ya Hep Ya Hiç kitabı hakkında bilgiler:

Elizabeht Elliott'in Ya Hep Ya Hiç isimli kitabı 416 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Tess adında ki genç ve güzel kadın ailesinden kendine kalan mirasa üvey babası çökmüştü. Üstelik onlara hiçte iyi davranmayan üvey babadan öcünü almak için ellinden gelini yapacak ve kendine ait olanı alacaktı. Fakat bu yola vahşi bir adam olan Kenric ile evlenmek zorunda kalıyordu. Eski bir savaş gazisi olan bu adam adeta bir buz gibiydi. İfadesiz suratında ki soğuk gözleri yinede Tess’in içini kıpırdatıyordu.
Karanlık ve korkutucu…
Lady Tess, Remmington Kalesini üvey babasından geri almanın bir yolunu ararken, bunun kötülüğüyle ün salmış bir savaş lorduyla evlenmek olacağını hiç düşünmemişti. Acımasız ve korkusuz Kenric Montague yenilgiyi hiçbir zaman kabul etmemişti ve şimdi Tess’in ona bağlılığını ve sadakatini istiyordu. Fakat Tess, onu korumaya ant içmiş ve içindeki en tehlikeli arzuları uyandıran bu adama nasıl teslim olacaktı?
Güzel ve masum…
Savaş yaraları ve doğumunun ardındaki karanlık gerçek sebebiyle Kenric asla evlenmeyecekti. Tess karşısında dayanılmaz bir tutkuya kapılan Kenric, karısının onu yumuşak başlı bir adama çevirmesine asla izin vermeyecekti. Fakat onları ayırmak için düzenlenmiş hain bir plan karşısında Kenric hayatını tehlikeye atarak sevdiği kadını korumak için elinden geleni yapacaktı.
Ya Hep Ya Hiç Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Elizabeht Elliott kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

On Küçük Zenci

yakutlu

Adalet Ağaoğlu – Bir Düğün Gecesi (Roman Özeti)

yakutlu

Allah De Ötesini Bırak 2 – Niyet – Uğur Koşar – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy