Roman

Aşk Adında Hayat – Michael Lee West – Online Kitap Oku

Michael Lee West / Aşk Adında Hayat / PDF / Sayfa: 432

Teeny adında ki genç kadının bu güne kadar işleri hiç rast gitmemiştir. Bu durumdan artık oldukça bunalan kadının yüzüne şans sonunda güler ve iyi bir sevgili bulur. Bu sevgiliyle kısa sürede nişanlanır ve evlilik günlerine de az kalmıştır. Bu durumdan oldukça memnun olan kadın düğün için hazırlıkları yaparken bir konuda nişanlısına danışmak için yanına gider. Ama oda ne! iki gün sonra evleneceği adam çırılçıplak bir şekilde iki kadınladır. Bu da yetmezmiş gibi bu adam iki gün sonra öldürülür ve cesedi bulunur. Tüm suç Teeny’ye kalınca işler iyice çıkmaza girer.

Aşk Adında Hayat Hakkında

Gerçek aşkı bulmak mı, yoksa ondan kaçmak mı daha kolay?

Teeny Templeton, sonunda kaderin ona da güldüğünü düşünmektedir. Evlenecektir, kendi düğün pastasını kendisi yapacaktır ve o sıkıntılı geçmişini ardında bırakacaktır. Ta ki nişanlısını kendi evlerinin şeftali bahçesinde iki kadınla yakalayana kadar… Hem de çırılçıplak bir haldelerken…

Bu skandalın ardından düğünleri iptal olur. Ne var ki Teeny’nin başına gelenler bununla sınırlı kalmayacaktır. Nişanlısı bu olaydan birkaç gün sonra ölü bulunur ve herkes Teeny’nin suçlu olduğunu düşünür.

Tek umudu, artık başarılı bir avukat olan ilk aşkı Coop O’Malley’dir. Ancak onunla yüzleşmek demek, geçmişle de yüzleşmek anlamına gelmektedir. Peki, Teeny başına gelenlere rağmen kalbinin sesini dinleyip karşısındaki bu adama yeniden güvenebilecek midir?
Sıkıntıların bir şekilde güzelliklere yol verdiğini gösteren Aşk Adında Hayat, eğlenceli dili, müthiş kurgusuyla kalbinizi fethedecek.

Aşk Adında Hayat Online Kitap Oku

Aşk Adında Hayat .

Benzer İçerikler

Kızıl Saçlı Güzel – Jennie Lucas – Online Kitap Oku

yakutlu

Az – Hakan Günday Online Kitap Oku

yakutlu

Eyvallah Kitap Özeti (Hikmet Anıl Öztekin)

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy