Roman

Aşk Affetmez – Sarah Maclean – Online Kitap Oku

Sarah Maclean / Aşk Affetmez / PDF / Sayfa: 352

Temple adında ki adam bir gecede tüm hayatı alt üst olmuştur. Bir türlü hatırlayamadığı o gecede üvey annesini öldürdüğü ithamlarıyla suçlanmaktadır. Bunun üzerine tek çare kaçmak olunca, evinden yarılarak Temple uzaklara gider. Zorlu bir hayat geçiren adam sonunda güçlü bir savaşçı olur. Ama bir süre sonra kanlı canlı öldürdüğü idea edilen kadın birden karşısında belirir. Tüm hayatını mahveden bu kadını bu sefer gerçekten öldürmek için oldukça haklı sebepleri vardır üstelik.

Aşk Affetmez Hakkında

Temple, hatırlamadığı bir gecenin ardından ‘Katil Dük’ diye anılmaya başlamıştır. Bunun nedeni Temple’ın, babasının dördüncü eşi Mara Lowe’u öldürmesidir. O gece yüzünden bütün hayatı değişen Temple, artık yenilmez bir dövüşçüdür. Fakat o esrarlı gece, sadece Temple’ın hayatını değiştirmemiştir. Bir gün, o gecenin sırlarıyla ve kanlı canlı haliyle, Mara Lowe karşısına çıkar. Gözlerini intikam hırsı bürümüş olan Temple, eski hayatına kavuşabilecek midir?

Aşk Affetmez Online Kitap Oku

Aşk Affetmez .

Benzer İçerikler

2019 Yılı Kitap Fuarlarında Kitaplarla Buluşacağız

yakutlu

Ruhun Yasaları – Dan Millman Online Kitap Oku

yakutlu

Derin Siyah – Yıldız Ramazanoğlu – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy