Roman

Tatlı İntikam – Heather Snow – Online Kitap Oku

Heather Snow / Tatlı İntikam / Sayfa 440 / PDF – EPUB

Tatlı İntikam E Kitap

Henüz ilk sayfaları okurken bile konuya kendinizi kaptırmaktan alı koyamayacağınız bir roman. Emma adında ki zeki bir kadının adeta zamanın dedektifi gibi çalışarak suçları çözmek üzerine çalışmasını konu ediniyor. Emma’nın en son görevi, onun eski sevgilisi olan casus Lord Derick ile yollarını kesiştiriyor. Bu görev öncekiler gibi kolay olmayacak, Emma için bile oldukça tehlikeli bir iş. Bu süreçte Emma ve Derick tekrar yakınlaşarak aşk ve tehlike karışımı bir okuma seyri sunacaklar bizlere.

Tatlı İntikam Hakkında

Suç bilimcisi, Bayan Emma Wallingford, farkında olmadan kendini Lord Derick Aveline’in tehlikeli son görevinin içinde bulur. Derick, Emma’nın ilk aşkı olmasının yanı sıra, bir casustur. Ve intikam, her ne kadar tatlı olsa da, bu oyunda kimin duşşman kimin dost olduğunu anlamak o kadar da kolay değildir.

“Okuyucuyu başlangıçtan itibaren yakalıyor. Snow’un zeki kadın kahramanı soruşturmalarla, adaletle ve adli tıpla ilgileniyor ve karşılaştığı her erkeği alt edebilecek bir yapıya sahip. Snow, kovalamacanın heyecanı içine aşkı da katarak, okuyucularda şaşkınlık yaratacak sonu heyecanla bekletiyor.”
-RT Book Reviews-

Tatlı İntikam Online Kitap Oku Tatlı İntikam Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Aurora’nın İncileri

yakutlu

Tutku – Lisa Valdez – Online Kitap Oku

yakutlu

Cengiz Aytmatov – Gülsarı (Roman Özeti)

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy