Aşk Falcısı – Eileen Cook – Online Kitap Oku

Eileen Cook / Aşk Falcısı / PDF / Sayfa 336

Aşk Falcısı E Kitap

O falcı değil ama mecbur kalırsa olabilir.
Yazdığı farklı türden romantik kitapla beğeni toplayan bir çok ülkede sevilen yazarın yeni kitabı "Aşk Falcısı"
Uzun yıllardır beraber olduğu ve çok sevdiği erkek arkadaşı onu terk edince Sophie yılmadan onu geri kazanmak için elinden geleni yapmaya başladı. Buna sahte bir falcı olarak eski erkek arkadaşının yeni sevgilisine oyun oynamakta dahil. Fakat bu falcılık işi iyiden iyiye ciddiye gitti müşterileri arttı özel yerden teklifler almaya başladı. Bu küçük oyun nereye varacak?

Aşk Falcısı Hakkında

Romanları şimdiden yedi dile çevrilen başarılı bir romancı. Cook, Aşk Falcısı’nda, sevgilisini geri kazanmaya çalışan bir kadının hikayesini nefes kesici bir dille anlatıyor.
Sophie Kintock deli değil, sadece 6 yıldır birlikte olduğu erkeğini geri istiyor o kadar! Onun yeni kız arkadaşına sahte bir fal bakmak için medyum kılığına girmek de fazla ileri gitmek sayılmaz, değil mi?
Psişik güçlere sahip numarası yapmak kolay ve eğlenceli hale geliyor, özellikle de işin bütün numaralarını bilen (biraz budala olsa da) sevimli Nick’ten birkaç ders aldıktan sonra. Fakat falları tahmin ettiğinden çok daha fazla şeye yarıyor ve ona radyoda fal anlatma işi teklif ediliyor.
Şimdi hiç de dürüst olmayan bir meslekteki bu yükselen yıldızlığını kabul edip etmemeye karar vermesi gerekiyor. Ve en iyi seçeneğinin eski alevini yeniden canlandırmak mı yoksa yeni birinde aşkı bulmak mı olduğuna. En önemlisiyse, yanıtların nerede yattığını çözmesi gerekiyor: yıldızlarda mı, yoksa kendinde mi?
New York Times’ın çoksatan yazarı Jennifer Crusie Elieen Cook’u “”Kadın romanlarında en iyi yeni seslerden biri” olarak tanımlıyor. Cook da 7 dile çevrilen ve çevrildiği her dilde listelere girmeyi başaran romanları ile bunu çoktan ispatlamış!
Cook’un Aşk Falcısı kitabı Olimpos Yayınları tarafından Türkçe’ye kazandırıldı. Aşk Falcısı okurlarını hem romantizme boğuyor, hem kahkahalar attırıyor, hem de nefes kesici diliyle bir solukta okunuyor. Denemeye değer!
Aşk Falcısı Online Kitap Oku

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Ay Çöreği – Zeynep Sahra Online Kitap Oku

yakutlu

Kalbimi Salla – Michelle A. Valentine Online Kitap Oku

yakutlu

Dark Saga Serisi – Christine Feehan – Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy