OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Aşkın Resmi – Nora Roberts ekitap

Aşkın Resmi kitabı hakkında bilgiler:

Nora Roberts'in Aşkın Resmi isimli kitabı 352 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF formatında sizlere sunuluyor.
Seth Quinn artık hayatın kaosuna tahammül edemeyecek hale gelmiştir. Bunun peşinden kendini yenilemek adına Avrupa’ya bir yolculuğa çıka Seth orada kendini olabildiğince geliştirir ve meşhur bir ressam olur. Aradan geçen uzun yıllar sonra üvey abilerinin yaşadığı bir kıyı kasabasına yerleşme istikrarı alır. Burada tanıştığı çiçekçi bir hanım bayan onun hayallerini süsler. Bunun üzerine Seth aşkın resmini yapmaya karar verir.
Seth Quinn beş senelik ayrılıktan sonra, Avrupa’dan meşhur bir ressam olarak evine dönmüştür. Kendisini sevgiyle yetiştirmiş olan (hepsi Quinn ailesi yönünden evlat edinilmiş) üç ağabeyinin yaşadığı koya yerleşmek niyetindedir. Güzel ve hür ruhlu çiçekçi Druscilla ile karşılaştığında, hayatın şahsına bir ödül verdiği duygusuna kapılan genç adam, bitişinde çocukluğunun acıklı gölgesinden kurtulduğuna inanır ve yüreğini dolduran mutlulukla ‘Aşkın Resmi’ni yapmaya karar verir. Ancak geçmişi ona şantaj yapmaya başlayacaktır…
Aşkın Resmi Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Nora Roberts kitaplarını gör ->