Beni Bana Bırak – Mary Balogh Online Kitap Oku

Beni Bana Bırak – Mary Balogh
Beni Bana Bırak – Mary Balogh ekitap

Beni Bana Bırak kitabı hakkında bilgiler:

Mary Balogh'un Beni Bana Bırak isimli kitabı 415 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Fleur parasını bedenini satarak kazanan bir kadındır. Londra’nın tehlikeli sokaklarında o vakit yapabileceği başka bir şansı kalmamıştır. Adam Kent bir cenk adamıdır o da bedeniyle kazanır hayatını, ama Kent cenk yaralarıyla kalplı bedeniyle meydanlarda kazanır. Kent, Fleur’u Londra’nın merkezinde bir sanat kulübün önünde amel kovalarken görür. O gece birlikte girdikleri yataktan çıktıklarında artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacağını Kent iyi bilmektedir. Ama Fleur her ne kadar bu adama kendini yakın hissetse de sonuçta bir müşteridir o ve bir daha görmeyecektir. Aradan geçen bir süre sonra Fleur beklenmedik bir amel teklifi alır. Bu amel normal insanların namusuyla çalışabileceği bir iştir. Bu işi ona ayarlayanın ülkenin ileri gelenlerinden Adam Kent olduğunu sonradan öğrendiğinde şaşkınlığını gizleyemez.
Onur ve sorumluluklarına hapsolmuş bir adam: Vücudu yara izleriyle kaplı bir cenk kahramanı. Ve yaralarını yüreğinde saklayan kaçak bir kadın. İkisini bir araya getiren talihsiz bir gece. Birbirlerinin yaralarını sarabileceklerini keşfederken, aralarında kıvılcımlanan kuvvetli tutkular.
Adam Kent onu ilk olarak gece vakti Londra’daki bir tiyatronun önünde, gölgeler bünyesinde görür. Yaşamda kalmak için vücudunu satmak zorunda kalmış çekici bir kadındır karşısındaki. Fleur Hamilton büyüleyici gözlere sahip bu iyi giyimli centilmenin kurtarıcısı olacağına hiç ihtimal vermez. Onunla tıpkı yatağa girdiği vakit da bu yabancıyı bir daha göreceği aklından dahi geçmez. Ama Fleur daha sonra ufak bir kıza mürebbiyelik yapmak için bir öneri alır ve bu teklifi kabul eder…
Gece yarısı birlikte bulunduğu centilmenin kuvvetli bir asilzade olduğunu keşfedince de şaşkına döner. Tutuşan kalpler ve üzerlerinde dolanıp duran bir skandal tehdidi… Cevaplanmayı bekleyen mühim bir sual kalmıştır geriye: Fleur metres mi olacaktır yoksa bir eş mi?
Beni Bana Bırak Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Mary Balogh kitaplarını gör ->

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Sofist – Platon

yakutlu

Ölmüş Eşek – Aziz Nesin

yakutlu

Ebu’l-Ala El-Ma’arri

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy