Roman

Beyin Senin Hikayen – David Eagleman – Online Kitap Oku

David Eagleman / Beyin – Senin Hikayen / PDF / Sayfa: 272

Bilim kitapları arasında çıkardığı eserlerle son yılların en çok satılan bilim kitaplarına sahip olan David Eagleman’nın son kitabı “Beyin” sizlerle. Bu kitap herkesin ilgisini çekecek ve anlayacağı türden bir araştırmanın ürünüdür. Her türlü kitleye ulaşabilen bu akıcı roman tadında ki beyin yolculuğunda adeta beynimizde ki sinirleri ray olarak kullanan bir lokomotif gibi sürükleyecek. Beynimizin bizlere oynadığı oyunlardan, nasıl başka bir beynin bizi manipül ettiğinden tutunda biz biz yaparken beynimiz nasıl şekilleniyor gibi ve daha ilginç sorulara cevap veren bu eseri mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Beyin – Senin Hikayen Hakkında

Büyük ilgi gören kitabı Incognito ile nörobilimi geniş kitlelerle buluşturan David Eagleman, bizi içimizdeki kozmosa doğru hızlı ve nefes kesici bir yolculuğa çıkarıyor: Gerçek nedir? “Sen” kimsin? Nasıl karar veriyorsun? Beynin neden başkalarına ihtiyaç duyuyor? Teknoloji “insan olmak”ın anlamını değiştirebilir mi?

Durak durak ilerleyen bu büyüleyici yolculuk ekstrem sporlar dünyasından ceza hukukuna, yüz ifademizden beyin ameliyatlarına, içgüdülerden ölümsüzlük arayışına kadar uzanıyor. Yol üstünde, muazzam karmaşıklık barındıran beyin hücreleri ve onları birbirine bağlayan trilyonlarca sinirin arasında görmeyi pek de beklemediğiniz bir şey beliriyor: kendiniz.

Beyin – Senin Hikayen Yorumlar

“Nörobilimin dahice yazılmış hali. Soluksuz okunuyor.”
-Guardian-

Beyin – Senin Hikayen Online Kitap Oku

Beyin – Senin Hikayen .

Benzer İçerikler

Keçiler Dönemi – Luan Starova Online Kitap Oku

yakutlu

Abdülhamid’in Kurtlarla Dansı – Mustafa Armağan – EPUB ve Online Kitap Oku

yakutlu

Sevişen Beyin – Geoffrey Miller – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy