Roman

Bir Gün, Belki Bir Gün – Lauren Graham Online Kitap Oku

Bir Gün, Belki Bir Gün – Lauren Graham ekitap

Bir Gün, Belki Bir Gün kitabı hakkında bilgiler:

Lauren Graham'in Bir Gün, Belki Bir Gün isimli kitabı 368 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Hayaller şehrinde deli dolu bir kız!
Popüler bir aktris olma yolunda yıllarca çaba sarf eden Franny Banks umutlarını yavaş yavaş kaybetmeye başlamıştır. New York'a gelirken hedefine ulaşmak için kendine üç yıllık bir süre tanımış ve şimdi de altı aylık son dönemece girmiştir. Eğer belirlediği tarihe kadar hiç para kazandırmayan küçük yan rollerin ya da kalitesiz reklam çekimlerinin dışında, prestijli bir yapımda başrolü kapamazsa hayallerine veda edip ailesinin yanına dönecektir.
Tabii ünlülerin ve zenginlerin hüküm sürdüğü New York'ta hayat zor, hatta acımasızdır. Franny iki ev arkadaşıyla beraber yaşarken onu hedeflerinden uzaklaştıran ekonomik sıkıntılarla, aşk hayatındaki dalgalanmalarla, anlamsız flörtlerle, hayal kırıklıklarıyla ve tuhaf dedikodularla da mücadele eder. Kimileri ona boşa kürek çektiğini ve otuz yaşına gelip elinde avucunda hiçbir şey kalmadığında hüsrana uğrayacağını söylerken kimileri de ne olursa olsun destek vermeye devam eder. Ancak Franny, hayaller ile gerçeklerin kesiştiği yerde, hayatını değiştirecek kararı yalnızca kendisinin verebileceğinin farkındadır…
"Bu hikâyeyi okurken durup kendinize bir bakın. Sürekli gülümsediğinizi fark edeceksiniz."
-Emily Giffin-
"Lauren Graham gençliğin, arzuların ve umutların kitabını yazmış. Vazgeçilmez!"
-Candace Bushnell-
"Çılgın, hayat dolu bir gencin dünyasına hoş geldiniz… Bir Gün, Belki Bir Gün ilk sayfadan son sayfaya kadar ışık saçıyor!"
-Entertainment Weekly-
"Bu kitap sizi şaşkına çeviren dönemeçlerle ve ince bir zekânın ürünü olduğu apaçık belli olan romantik anlarla dolu."
-Meg Cabot-
Bir Gün, Belki Bir Gün Online Kitap Oku Bir Gün, Belki Bir Gün Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Lauren Graham kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Şizofreni Yalnız Oynanmaz – Rahmi Vidinlioğlu Online Kitap Oku

yakutlu

Karıma Mektuplar – Marquis de Sade Online Kitap Oku

yakutlu

İtaatkar – Tara Sue Me – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy