$ s

Brandenburg – Glenn Meade Online Kitap Oku

Brandenburg – Glenn Meade ekitap

Brandenburg kitabı hakkında bilgiler:

Glenn Meade'in Brandenburg isimli kitabı 496 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
80'li yıllarda bir eylemci Berlin'deki sokak arasında vurulur. Paraguay'da bir arabanın çarpıp kaçtığı fazla geçmeden can verir. Ihtiyar bir işadamı, Asuncion'daki görkemli malikanesinde kafasına kurşun sıkarak intihar eder. Bu ölümlerin birbiriyle bağlantılı olduğuna inanan Gazeteci Rudi Hernandz ise olayı çözemeden korkunç bir cinayete kurban gidecektir.
Gazetecinin Akrabası Erica, AB'ye bağlı Avrupa emniyet İdaresi'nde deneyimli olarak çalışan Volkmann'ı araştırmayı sürdürmeye ikna eder. Başlangıçta Volkmann'ın elinde işe fayda hiç bir ipucu yoktur. Sadece banda alınmış anlamsız bir konuşma ve yarısı yanmış, eski, kara ak fotoğraf… Bu resim Avrupa tarihini elli sene geriye götürecek korkunç bir planı açığa çıkarır: bugün de tekrarlanabileceğini bildiğimiz için, büsbütün korkunçlaşan bir planın… Volkmann'ın artık kendi geçmişinin acılarıyla yüzleşmekten başka çaresi yoktur.
"Gerilim Türünün en iyileri ortasında yerini alan, nefes soluğa okurken keyif duyacağınız bir eser. İnsanı sarsacak kadar gerçekçi."
– Campbell Armstrong-
"Best-seller kitapların bütün özelliklerini taşıyor. Egzotik mekanlar, müthiş bir kurgu, gerçekçi karakterler ve diyaloglar. Hakikaten fazla başarılı."
– Ted Allbeury-
Brandenburg Online Kitap Oku Brandenburg Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Glenn Meade kitaplarını gör ->

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Sefiller – Victor Hugo – Online Kitap Oku

yakutlu

Sapphique – Incarceron 2 – Catherine Fisher – Online Kitap Oku

yakutlu

Efsaneler Serisi Üçlemesi – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy