Ekitap, ekitap indir
Roman

Korkma Ben Varım – Murat Menteş Online Kitap Oku

Korkma Ben Varım – Murat Menteş ekitap

Korkma Ben Varım kitabı hakkında bilgiler:

Murat Menteş'in Korkma Ben Varım isimli kitabı 424 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF formatında sizlere sunuluyor.
“Öldürdüğüm insanlarla iyi dost olacağımızı düşünmüşümdür hep.”
Bu Türden eşine az rastlanır yerli romanlarımızdan ve onu yazan yazarlarımızdan biri olan Murat Menteş bir fazla konun iç içe geçtiği enfes bir roman şöleni sizleri beklemektedir. Kahramanları bizden biri ama kimi yönleriyle olabildiğince baskın olarak karşımıza geliyor. Korkma Ben Varım gerilimine hazırsanız başlayın.
Dublörün Dilemması’nın yazarından komik, hızlı, şoke edici bir roman daha. Gönül İşleri Bakanlığı’nda basın müşaviri dövüş ustası Fu. Başkalarının intikamını alarak hayatını kazanan Gıcırbey. Tarih öğretmeni dilber Şebnem Şibumi. Padişah yorganları satıcısı Enver Paşa. Dul gangster Hayati Tehlike.Mr. Spock, Abdülcabbar, Ruhiye Hanım, papağan Huduni, cin Jajha, Atom Bombacıyan, Uçan Kız, Abidin Dandini, Leyla Kalahari ve diğerleri… Korkma Ben Varım’ın her sayfası sürprizlerle dolu. Aşk, dostluk, intikam, yalnızlık ve şiddetin ustaca harmanlandığı roman, olağanüstü bir enerji saçıyor.”Bu Kitap karnaval sırasında kafa gösteren bir bombardımana benziyor.”
Korkma Ben Varım Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Murat Menteş kitaplarını gör ->

Benzer kitaplar

Doktor Hastalandı – Anthony Burgess – PDF ve ePUB İndir

yakutlu

Yalnız Benim Ol – Liz Carlyle Online Kitap Oku

yakutlu

Eleanor Roosevelt – David Winner Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap