Roman

Büyük Piramitin Sırrı – Georges Barbarin Online Kitap Oku

Büyük Piramitin Sırrı - Georges Barbarin
Büyük Piramitin Sırrı – Georges Barbarin ekitap

Büyük Piramitin Sırrı kitabı hakkında bilgiler:

Georges Barbarin'in Büyük Piramitin Sırrı isimli kitabı 97 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Pramitler yüzyıllardır gizemini savunan yeniden ve yeniden münakaşa konusu olan o görkemli ve bir o kadarda gizemli yapılar. Önceleri alelade firavun mezarları olarak adlandırıldılar ama zamanla insanüstü bir bilginin her dehlizinde gezdiğini gördüler. Gün geçtikçe yeni özelikleri ortaya çıkmaya başladı. Peki nedir bu yapının asıl amacı? kimler yapmıştır? son zamanlarda bu yapılardan yararlanılabilir mi ?
Önceleri, kocaman Piramit’in sadece bir ölü odasını koruduğuna inanılırdı
Sonra, Onun belirli ölçüler biçimi altında, tüm zamanların en kocaman astronomik, geometrik ve geodezik sorunlarından bazılarının çözümünü içinde bulundurduğu keşfolundu.
Nihayet Farkedildi ki, binanın iç ölçüleri ile dış ölçüleri ortasında sıkı bir bağ var bulunmakta ve dehkliz nizamı, insanlık tarihinin en önemli hadiselerinin geometrik bir kronolojisini saklamakta.
Bu Kitapta görülecektir ki, kocaman Piramit, sadece uzun zamandan beri kaybolmuş İncil öncesi kocaman bir medeniyetin ilmini temsil etmekle kalmıyor, ama kendisinde beşer üstü bir bilgilnin izini de taşıyor.
Büyük Piramitin Sırrı Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Georges Barbarin kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Mulk ve Hilafet & Tarih Felsefesi Acısından

yakutlu

Imam Gazali ve Yaratılıs Gercegi

yakutlu

Reyc – Asi Çakıltaşı – Binnur Şafak Nigiz – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy