Roman

Cebi Delik – Paul Auster Online Kitap Oku

Cebi Delik - Paul Auster
Cebi Delik – Paul Auster ekitap

Cebi Delik kitabı hakkında bilgiler:

Paul Auster'in Cebi Delik isimli kitabı 126 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Paul Auster'ın eserlerinde, muasır insanı en çıplak vaziyetiyle görüyor, onunla aramızda aynılıklar, benzerlikler kurabiliyoruz. Paul Auster'ın yazdıklarının bu kadar beğenilmesinin, benimsenmesinin nedeni, belki de okuruyla arasındaki bu paylaşım. Bir Amerikalı yazar olmasına rağmen, Amerikalı insanı değil, 'İnsan'ı anlattığı için üniversal boyutta oluyor yazdıkları. Yazarın bunca benimsenmesinin bir başka nedeni de, kısa, yalın tümcelerden oluşan kıvrak ve duru anlatımının, psikolojik analiz etmelerde kapsamı geniş ve derin bir boyuta erişebilmesi. Kurmaca yazarının genel yaklaşımının dışına çıkan ve alabildiğine gerçekmiş duygusu vererek yazan Paul Auster, 'Olabilir'leri, 'olması İhtiyaç duyulan'leri değil, olanları, yaşadıklarını, şahit olduklarını aktarıyor. Süslü edebiyattan uzak duruyor, hayata hızını aktarabilmek için anlatımını yalınlaştırıp durulaştırıyor. Cebi delik, yazarı tanımak isteyenler için benzersiz bir fırsat: yaşamöyküsünü içtenlikle, dobra dobra ve her vakitki akıcı, ustalıklı diliyle ortaya koymuş Paul Auster.
Cebi Delik Online Kitap Oku Cebi Delik Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Paul Auster kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

10 Numaralı Kamara – Ruth Ware

yakutlu

Özgürlük Tuzağı

yakutlu

Onlar Da İnsandı

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy