Roman

Zevk ve Acı – Karina Halle – Online Kitap Oku

Karina Halle / Zevk ve Acı / Sayfa 244 / PDF

İntikam bir kere damarlarınıza girdiyse, zevki de acıyı da tadacaksınız demektir.

Ellie adında genç, güzel ve ateşli bir kadın intikam ateşiyle tutuşuyor. Bu öyle bir ateş ki ya intikamını alacak yada bu uğurda ölecek. Takma isim olarak Eden adını kullanan bu kadın av olarak gördüğü intikamı Javier adında bir mafya adamı vede oldukça zeki, yakışıklı ve güçlü. Ellie’nin işi hiç kolay olmayacak zaten o da kolay olsun istemiyor. Yıllardır içini kemiren intikamın planlarını ilmek ilmek ördü. Javier daha ilk anda bu kadını görünce dibi düşüyor. Fakat zamanla kurulan planların işleyişinde intikamın yanına hiç katmadığı başka duygular girince Elli ne yapacağını şaşırıyor.

Zevk ve Acı Hakkında

Ellie; yahut Eden, avcı, asi ve güzel. İntikam soğuk bir yemekse onunkini dondurucuya koymalı. Öylesine soğukkanlı ve öylesine hırslı. Hatta intikamını alamazsa yaşamaya devam edemeyeceğini düşünüyor. Hayatını karartan adamla ilgili kusursuz bir planı var, ama işler tabii ki de planladığı gibi gitmiyor.

Javier; av, hem de en zorlusundan, büyük bir mafya babasının sağ kolu. Ellie, pardon Eden hayatına giriyor. Javier, aniden karşısına çıkan bu gizemli, seksi ve isyankâr kızın büyüsüne kapılıyor.

Bu amansız, ateşli ve karşı konulamaz hikâyede bir süre sonra av ile avcı içinden çıkamayacakları bir çıkmaza giriyorlar. Onları takip etmeye var mısınız?

Zevk ve Acı Yorumlar

“Mutlak bir heyecan, adrenalin ve duygusal dalgalanmalarla dolu bu kitap; ateşli, şehvetli ve yoğun bir romantizmle örülü.”
-Maryse’s Book Blog-

“Karina Halle’nin ilk kitaptan sonra okunmasını tavsiye ettiği Zevk ve Acı intikamın ve aşkın iç içe geçtiği muhteşem bir novella.”
-Booklist-

“Zevk ve Acı’nın her sayfası tutku, intikam, aşk ve adrenalin dolu.”
-Amazon-

PAYLAŞAN “BUKET”

Zevk ve Acı Online Kitap Oku

Alternatif

https://ekitap.org/5ifhm8n1fngv.html

Benzer İçerikler

Yasak Bilgi – Michael Powell – Online Kitap Oku

yakutlu

Dünya Okulu Eğitimi Yeniden Düşünmek Kitap Özeti (Salman Khan)

yakutlu

Can Kırıkları – Karin Karakaşlı – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy