Roman

Çilek Mevsimi – Burcu Büyükyıldız Online Kitap Oku

Çilek Mevsimi - Burcu Büyükyıldız
Çilek Mevsimi – Burcu Büyükyıldız ekitap

Çilek Mevsimi kitabı hakkında bilgiler:

Burcu Büyükyıldız'in Çilek Mevsimi isimli kitabı 512 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
"Ne olacağını bilmiyorum…" diye konuştu onun bakışlarındaki tedirginliği yok etmek ister gibi, "Fakat öğrenmek istiyorum Mira. Hayatımdaki tüm kargaşaya, tüm belirsizliğe karşın bunu seninle yaşamayı istiyorum." diye fısıldadı ve hemen peşinden ilave etti, "Zira seni incitebilme ihtimalime rağmen, seni istemekten vazgeçemiyorum."
Bir bahar günü çilek kokuları içerisinde tanışan ve birbirlerinden ilk görüşte etkilenen Mira ve Yağız için aşkın büyüsüne kapılmak çok zor olmamıştı. Diğer taraftan, aralarına bir kara kedi gibi giren Yağız'ın tehlikelerle örülmüş geçmişi, mutluluklarının uzun sürmesine müsaade etmemişti. Hızlı ve ihtirasla başlayan bir aşkın özneleriyken kendilerini aniden hoyrat bir ayrılığın içinde bulan Yağız ve Mira'nın günlerine özlemin ıssızlığı sinmişti.
Günün birinde geçmişinin karmaşasını, sırlarını çözüp bir daha gitmemek üzere geri gelen Yağız, ardında bırakıp gittiği mutlu, tasasız, cıvıl cıvıl kadını aynı bulabilecek miydi? Derinden yaraladığı Mira'ya kendisini bağışladırabilecek miydi? Daha da ehemmiyetlisi Yağız, Mira'ya yaşadıklarını unutturabilecek miydi?
İsimi gibi kokusu olsa çilek kokacak bir hikâye…
Çilek Mevsimi Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Burcu Büyükyıldız kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Güven Bana – Jeff Abbott – Online Kitap Oku

yakutlu

İstanbul’u Dinliyorum – Ara Güler – Online Kitap Oku

yakutlu

Kayıp Sabahlar

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy