Roman

Çirkin – Judith Ivory – Online Kitap Oku

Judith Ivory / Çirkin / PDF / Sayfa: 394

Masum bir güzelin aşkı, çirkin bir aristokratı dize getirebilir mi ?

19. yüzyılda geçen konusuyla kurduğu mekanlar, giysiler ve davranışları insanın zihninde canlandırarak ayrı bir kapu açan size “Çirkin” romanı PDF olarak indirip okuyabileceğiniz bir e kitaptır. Bu hikayede güzel ve çirkinin yolları bilerek kesişmektedir. Güzel oldukça soylu bir aileden gelmesine rağmen buralardan uzaklaşarak yeni bir hayat kurma peşindedir. Üstelik bunu yaparak hayatta fark yaratmak ister ve çirkinliğiyle nam salmış bir aristokrat ile evlenmeyi planlar. Diğer yandan çirkinliğine rağmen parası ve gücüyle bir çok güzel kızı elde etmiş çirkin vardır..

Zıt Kutuplar Hakkında

GÜZEL
Seçkin bir Amerikan vârisi olan Louise Vandermeer güzel ve zekidir… ancak hayatından bıkmıştır – cesaret isteyen bir maceraya atılması da bu yüzdendir: Başka ülkedeki bir aristokratla evlenmek için okyanusun karşı tarafına seyahat edecektir. Dedikodulara göre evleneceği adam son derece çirkindir – bu, onu gün ışığında hiç görmediği ve merak uyandırıcı bir yabancıyla tutkulu, gözü kara bir ilişkiye iter.
ÇİRKİN
Charles Harcourt, çocukken geçirdiği bir hastalığın bıraktığı yaraya rağmen, Avrupa’nın en entelektüel güzellerini elde etmeyi başarmıştır. Şaka olsun diye, kendi nişanlısının gemisinde kimliğini gizleyerek seyahat etmeyi – ve zifiri karanlıkta budala bir genç kızı baştan çıkarmayı – planlamıştır. Ancak, çapkın kahramanımızın şakası geri teper. Şimdi deliler gibi aşık olan odur; artık eşi olan ve her şeye çabucak sinirlenen Lulu ise sadece gemideki sevgilisine aşıktır, hem de tüm o zaman boyunca onun Harcourt olduğunu bilmeden. Ve Charles onun kalbine asla sahip olamayacaktır – içinde saklanan prensi ona gösterene kadar.

Çirkin Yorumlar

“BÜYÜKLER İÇİN YAZILMIŞ MUHTEŞEM BİR PERİ MASALI” Susan Elizabeth Phillips
“TUTKUYLA HARMANLANMIŞ BİR AŞK HİKAYESİ…” Amanda Quick

Çirkin Online Kitap Oku

Alternatif

Çirkin Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Marie Antoinette – Stefan Zweig Online Kitap Oku

yakutlu

Kayıp Aranıyor Kitap Özeti Sait Faik Abasıyanık

yakutlu

Haw – Kemal Varol Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy