Karanlık Parti – Sara Grant – Online Kitap Oku

Sara Grant / Karanlık Parti / PDF / Sayfa: 189

Dünyanın diğer tüm bölgesinden izole edilmiş bir bölge olarak korunan Vatan denilen yerde Neva adında kız ve onun gibi bir çok genç daha kalmaktadır. Hayatı boyunca burada yaşamış olan Neva ve arkadaşlarına devletler arası çıkan büyük bir savaş sonrası dünyada tek kurtulan yerin burası olduğu söylenmektedir. Peki nasıl oldu da tüm dünya yıkılırken Vatan ayakta kalabildi sorusuna – Özel teknolojilerle bu alanı koruyan bir kalkan olduğu söylenmektedir. Fakat Neva ortadan kaybolan arkadaşları hakkında hiç bir cevap alamamaktadır. Gerçeği çok geçmeden tesadüf eseri öğrenen kız “Karanlık Parti” adında bir isyan örgütü kurarak buradan kaçmayı organize edecektir..

Karanlık Parti Hakkında

Özgürlüğüne kavuşmak için her şeyi göze alır mısın?

On altı yaşındaki Neva dünyanın geri kalanından tecrit edilmiş; korkuyla, yalanlarla ve yabancı düşmanlığıyla yönetilen Vatan isimli bölgede yaşamaktadır. Bir kalkan tarafından dış dünyadan korunan bu yerde sınırın ötesine geçmek yasaktır. Hükümet, korkunç bir savaşın ardından yerle bir olduktan sonra dünyada Vatan dışında hiçbir şey kalmadığını iddia etmektedir. Neva, kendilerine yalan söylendiğine inandığı için en yakın arkadaşı Sanna’yla birlikte gizli bir isyan başlatmak üzere Karanlık Parti’yi kurar.

Genç kız, yastığının altında gizlediği deftere hiçbir açıklama olmadan ortadan kaybolan kişilerin isimlerini not etmeye başlar. Fakat korkunç gerçekleri gün ışığına çıkarmaya başladıkça bildiği her şeyden, hatta en sevdiği insanlardan bile şüphelenmesi gerektiğini anlayacaktır.

Karanlık Parti Yorumlar

“Beklenmedik olaylarla heyecandan yerinizde duramayacak, kitabı elinizden düşüremeyeceksiniz.”
-Booklist –

“Güçlü ve gerçekçi tasvirlerle Grant, inandırıcı ve korkutucu bir dünya yaratmış. Takip edilmesi gereken, yeni bir yazar.”
-Library Media Connection-

Karanlık PartiOnline Kitap Oku

Alternatif

Karanlık Parti Online Kitap Oku

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Aden – Stanislaw Lem – Online Kitap Oku

yakutlu

Neden Aşık Oluyoruz? – Lucy Vincent – Online Kitap Oku

yakutlu

Şizofren – Wulf Dorn – Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy