Roman

Safkan – Jennifer L. Armentrout Online Kitap Oku

Safkan – Jennifer L. Armentrout ekitap

Safkan kitabı hakkında bilgiler:

Melez Sözleşmeleri Serisi #2Jennifer L. Armentrout'un Safkan isimli kitabı 412 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Bir yanda ihtiyaçlar. Bir yanda kader…
Doğaüstü Bir mahluk olmak tam olarak muhteşem bir şey değil; bilhassa her gittiğin yere "diğer yarının" da gittiği düşünülürse. Seth, eğitimde, ders dışında ve hatta döşek odasında Alexandria'yla beraber ve bu hiç de eğlenceli değil. Aralarındaki bağın kabuslardan ırak kalmak gibi faydaları da mevcut fakat Alex'in safkan yasak aşkı Aiden'a olan hisleri üzerinde hiç bir tesiri yok. Ya da Aiden'ın onun için feda edecekleri üzerinde.
İblisler Binayı istila edip öğrencilere saldırınca tanrılar furileri salıyor üzerlerine. Furiler, öğrencilere ve tanrılara karşı en küçük tehdidi ortadan kaldırmakla görevliler, buna Alex ve öbür Apollyon Seth de dahil. Bu problemler yetmezmiş gibi, gizemli bir varlık Seth'i tehdit ediyor, Alex de tehlikede. İşin içine tanrılar girince kimi kararlardan arka dönmek fazla fakat fazla zor. Alexandria kaderinde yazanla bilinmez ortasında bir seçim yapacak.
Safkan, Melez Sözleşmeleri serisinin ikinci kitabıdır.
Safkan Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Jennifer L. Armentrout kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Azil – Hakan Günday Online Kitap Oku

yakutlu

Londra Caddesi – Samantha Young – PDF ve ePUB İndir

yakutlu

Gitmesen Olmaz Mı? – Mehtap Soyuduru Çiçek – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy