Daima Aşk – Sandi Lynn – Online Kitap Oku

Sandi Lynn / Daima Aşk / Sayfa: 366 / PDF

Ellery adında bir kadın sevgilisiyle oldukça mutlu bir yaşam sürmekteydi. Ortak karar alarak New York şehrinde bir ev tutarak beraber yaşamaya karar verdiler. Fakat Ellery’nin hayalleri sevgilisinin biraz zamana ihtiyacı olduğunu, söyleyip gitmesiyle alt üst oldu. Ellery bu duygusal çöküntü ve yalnızlıktan dolayı kendini sanatına adamıştı. Bir gece karşılaştığı sarhoş bir adama yardım ederek onu evine götürdü. Connor sabah kalktığında hiç tanımadığı bir yerde kendini bulunca afalladı. Ardından Ellery’i gördü. Connor Black ülkenin önde gelen zenginlerinden biriydi, tabi bunu bizim kızımız bilmiyordu bile. Connor’un kuralları vardı ve o gece başkasının evinde kalarak bu kuralları çiğnediği için kendine kızıyordu. Fakat Ellery sadece ona iyilik severlikle yardım etmişti ve onun kim olduğunu bilmiyordu bile!

Daima Aşk Hakkında

Ellery, sevgilisi ile New York’a taşındığında küçük evlerinde sonsuza kadar mutlu yaşayacaklarını düşünmüştü. Sevgilisinin pılını pırtını toplayıp “biraz zamana ihtiyacı” olduğu için onu terk edeceğini düşünmemişti. Ellery, tek kaldığından ve yalnız olmaktan korktuğundan kendini sanatına ve resimlerini gömmüştü… ta ki bir gece gizemli, sarhoş bir yabancının evine sağ salim gitmesine yardım edene dek. Bu gizemli yabancının CEO ve milyoner Connor Black’ten başkası olmadığını bilemezdi. Connor Black ertesi sabah Ellery’yi kendi mutfağında bulduğunda ve onun yatıya kalanlar hakkındaki ilk kuralını bozduğunu sandığında Ellery’nin sadece inatçılığı ve meydan okuması değil, iyi yüreği de ilgisini cezbetmişti. Connor Black, duygusal olarak yıkılmış ve yıpranmıştı, yaşadığı kişisel bir trajediden dolayı asla sevmemeye ve aşık olmamaya yemin etmişti… ta ki Ellery Lane kazayla hayatına girene dek. Görüşmeye başladıktan ve Eller yona kendi dünyasını gösterdikten sonra Connor bir şey hissetmeye ve daha önce varlığından bile habersiz olduğu duygular hissetmeye başlar. Connor Black ve onun kadınları kötüye kullandığına dair söylentilere ve uyarılara rağmen Ellery kendini onun dünyasına çekilirken bulur. Eller yasla birlikte olamayacaklarını biliyordur çünkü Connor’ı sonsuza dek duygusal olarak yok edebilecek derinbir sır saklıyordur. Connor ve Ellery’nin cesaret, sevgi ve güç yolculuğunda onlara katılın. Bunlar onları kurtarmaya yetecek mi?

Daima Aşk Online Kitap Oku

Daima Aşk .

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Kuma – Şehnaz Gülşen – Online Kitap Oku

yakutlu

Sinestezi – Sarah J. Harris – Online Kitap Oku

yakutlu

Dusunce Mirasımız

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy