Roman

Deli Dolu Bir Yaz – Toni Blake – Online Kitap Oku

Toni Blake / Deli Dolu Bir Yaz / e Kitap: PDF / Sayfa: 270

Deli dolu bir yaz onları bekliyordu…

Deli Dolu Bir Yaz E Kitap

Jenny hep kendine biçilen kızı oynamıştı. İyi bir çocuk, iyi bir sevgili, arkadaş ve eş olmuştu. Fakat hep bu iyilikler ona aksi yönde döndü. Hatta en güvendiği ilk aşkı ve sonradan eşi olan adam onu aldatarak terk etmişti. Artık doğduğu kasabaya geri dönen ve hayatın anlamını sorgulayan Jenny, Mick adında kasabanın serserisi olrak bilinen çocukla yolları kesişince bu seferlik birde kötüye şans vermek istedi. Fakat iyilik içinde ki kötülük, kötülük içinde iyilik olabileceğini çok geçmeden anlamaya başladı.

Deli Dolu Bir Yaz Hakkında

Harika bir evlat… Okulun en başarılı öğrencisi… Mükemmel bir eş…
Jenny Tolliver hayatının her döneminde iyi bir kız olmuştu ama bu ona hiçbir şey kazandırmamıştı. İşte şimdi de ilk aşkıyla yaptığı evlilik, adi bir aldatma hikayesiyle sona ermişti. Destiny, doğup büyüdüğü, göl kıyısındaki o mükemmel kasaba ona kucak açabilirdi. Orada, aklındaki bütün soruların cevaplarını aramaya başlayacak ve kendine yeni bir yol çizmeye çalışacaktı.
Destiny’de karşısına kasabanın kötü çocuğu Mick Brody’nin çıkması ise tam anlamıyla sürpriz olmuştu. İyi kızla kötü çocuk buluşmuştu. Onları bir araya getiren sır ise hem tehlikeli hem de tutkulu olayların başlangıcı gibiydi.
Her çantada olması gereken bir kitap!
-Susan Wiggs-
Deli Dolu Bir Yaz Online Kitap Oku
Alternatif
https://ekitap.org/o35bfvldm6d9.html

Benzer İçerikler

Winter – Marissa Meyer Online Kitap Oku

yakutlu

Orman Kitabı – Rudyard Kipling – Online Kitap Oku

yakutlu

Yerçekimi Melodisi – Samantha Sotto – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy