Roman

Gül ve Diken – Tracy Anne Warren – Online Kitap Oku

Tracy Anne Warren / Gül ve Diken / PDF / Sayfa: 396

Jeannette, ikiz kardeşinin kocasını elinden almak için onun yerine geçer. Bunu üstelik düğün günü yapan Layd Jeannette büyük bir sansasyon yaratır. Ailesini ve kardeşini küçük düşürdüğü için bir cezayı hak eder. Kuzenlerinin bulunduğu daha taşra bir bölgeye bir süreliğine yaptıklarını düşünsün diye gönderilen Jeannette bu durumdan nefret eder. Fakat yolda karşılaştığı bir adam adeta bu yolculuğu bulabileceği en eğlenceli şey haline getirir.

Gül ve Diken Hakkında

Rüzgar eken fırtına biçer.

Düğün gününde ikiziyle yer değiştirip büyük bir skandala imza atan Leydi Jeannette Brantford, ailesi tarafından cezalandırılır ve can sıkıcı kuzenlerinin yanına İrlanda’ya gönderilir; ancak Jeannette’ı sürgünde bekleyen sürprizler vardır. Yolda şeytani derecede yakışıklı bir mimar olan Darragh O’Brien ile karşılaşır ve cezası birden tutkulu, eğlenceli bir hal alır.

Jeannette kendi statüsünde bir leydiyi ancak bir dükün tatmin edebileceğini düşündüğü için Darragh’a olan hislerini belli etmekten kaçınır, oysa bu cesur adam Mulholland Kontu’dur ve gerçek kimliğini açıklamadan önce Jeannette’a aşk hakkında bir ders vermek ister.

Gül ve Diken Yorumlar

Çikolata kadar leziz. Tadına doyulmuyor.
Romantic Times Bookclub

Gül ve Diken Online Kitap Oku

Gül ve Diken .

Benzer İçerikler

Melek Yüzlü – Chantelle Shaw – Online Kitap Oku

yakutlu

Hayat Felsefesi / Ilim ve Felsefede Hayat Kavramı

yakutlu

Kırık Kalpler – Sarah Ockler – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy