Roman

Doktor Uyku – Stephen King Online Kitap Oku

Doktor Uyku – Stephen King ekitap

Doktor Uyku kitabı hakkında bilgiler:

Stephen King'in Doktor Uyku isimli kitabı 544 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
King'in, bütün zamanların en fazla beğenilen eseri Medyum'un (The Shining) unutulmaz karakterlerinden Danny (Dan) Torrance, "Doktor Uyku" olarak karşınızda.
Çocukluğunda Bir kışını geçirdiği Overlook Oteli'nin "sakinlerinden" bir çeşitli kurtulamayan Dan, yıllarca bir şehirden diğerine sürüklenirken, bitişinde küçük bir New Hampshire kasabasına yerleşir, bir bakımevinde işe girip, kalan "ışıltısını" ölmekte olan insanları rahat ettirmekte kullanır. Orada Dan'e "Doktor Uyku" adını verirler.
Dan, O güne dek görmediği kadar parlak bir ışıltıya sahip olan ufak bir kızla, Abra Stone'la tanıştığında geçmişiyle barışır ve Abra'nın yaşamda kalabilmesi için iblislerle zorlu bir çabaya girişir.
İyi Ile fena arasındaki epik savaşın hikâyesi olan Doktor Uyku, Medyum'un sadık milyonlarca okuyucusunu tatmin edecek ve King külliyatının başyapıtını bilmeyenleri de hayal kırıklığına uğratmayacak yeni ve ihtişamlı bir King destanı…
Doktor Uyku Online Kitap Oku Doktor Uyku Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Stephen King kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Islam Dusuncesinin Donusum Cagında Fahreddin er-Razi

yakutlu

Gönülsüz Muhafız – Melissa J. Cunningham – Online Kitap Oku

yakutlu

İktidar – Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy