Ekitap, ekitap indir
Roman

Doktor Uyku – Stephen King Online Kitap Oku

Doktor Uyku – Stephen King ekitap

Doktor Uyku kitabı hakkında bilgiler:

Stephen King'in Doktor Uyku isimli kitabı 544 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF ve EPUB formatında sizlere sunuluyor.
King'in, bütün zamanların en fazla beğenilen eseri Medyum'un (The Shining) unutulmaz karakterlerinden Danny (Dan) Torrance, "Doktor Uyku" olarak karşınızda.
Çocukluğunda Bir kışını geçirdiği Overlook Oteli'nin "sakinlerinden" bir çeşitli kurtulamayan Dan, yıllarca bir şehirden diğerine sürüklenirken, bitişinde küçük bir New Hampshire kasabasına yerleşir, bir bakımevinde işe girip, kalan "ışıltısını" ölmekte olan insanları rahat ettirmekte kullanır. Orada Dan'e "Doktor Uyku" adını verirler.
Dan, O güne dek görmediği kadar parlak bir ışıltıya sahip olan ufak bir kızla, Abra Stone'la tanıştığında geçmişiyle barışır ve Abra'nın yaşamda kalabilmesi için iblislerle zorlu bir çabaya girişir.
İyi Ile fena arasındaki epik savaşın hikâyesi olan Doktor Uyku, Medyum'un sadık milyonlarca okuyucusunu tatmin edecek ve King külliyatının başyapıtını bilmeyenleri de hayal kırıklığına uğratmayacak yeni ve ihtişamlı bir King destanı…
Doktor Uyku Online Kitap Oku Doktor Uyku Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Stephen King kitaplarını gör ->

Benzer kitaplar

Peygamber Enok’un Kitabı – Online Kitap Oku

yakutlu

On Küçük Zenci

yakutlu

Halifeler Tarihi – Celaleddin Suyuti – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap