Roman

Düş Sandığım – Yasemin Candemir – Online Kitap Oku

Yasemin Candemir / Düş Sandığım – Türk Kadınlarının Cinsel Fantezileri / PDF / Sayfa: 115

Yasemin Candemir adlı gazeteci yazar bir kadınların iç fantezi dünyası hakkında bir kitap yazmak ister. Araştırmalar, röportajlar falan yapar ama bu kadarıyla yetinmez. Son olarak ilginç bir yola baş vurarak bir gazetenin ilan köşesine seri ilan yayınlar. Bu ilan oldukça enteresandır çünkü yazarımız kadınların aklında geçen derin arzularını belirtiği gmail adresine göndermesini ister. Bunun karşılığında gerekirse satılan her kitap üzerinden kendilerine telif ödemesi de yapacağını da açıklar. Sırf bu durum bile “Düş Sandığım” adlı Türk Kadınlarının Cinsel Fantezileri konulu kitabın oldukça dikkat çekmesini sağlamıştır bile.

Düş Sandığım Hakkında

Gazeteci Yasemin Candemir Türk kadınlarının cinsel fantezileri üzerine hazırlamak istediği kitap için gazeteye bir ilan verdi: “Belgesel bir kitap için fantezilerinizi gönderin. Yayınlanan fantezilere telif ödenecektir. “kitapben@gmail.com”… Bu ilana cevap veren kadınların takma isimlerle yazdıkları fanteziler bu kitapta toplandı. Erkekler hazır olun! Bir sonraki ilan sizin için olacak.

Düş Sandığım Yorumlar

“Mastürbasyon yapmak için odanın her yanını aradım ama bir şey bulamadım. En son, buzdolabında kalan muz gözüme ilişti. Küvete muzla beraber girdim…”
Mine

“Porno filmlerdeki kadınlar gibiydim. Kendimi zaten bir parça onlar gibi hissediyor ve bu hissi seviyordum…”
Zehra

“Fantezilerinizi gönderin diyorsunuz. Bunları yapabileceğimiz bir erkek yok ki, içimizden gelip de güzel güzel yazalım.”
Özlem

“Fanteziler mutlu kadınların işi…”
Tülay

“Beni heyecanlandıran şey, izlenme duygusu. Daha açık söylersek, dikizlenmek. Birinin sevişirken bizi seyrettiği düşüncesi bile çıldırtmaya yetiyor…”
Hülya

“Geçen arkadaşım söyledi, fantezilere para veriyormuşsunuz. Benim fantezim Şükrü. Kitabı alırsa bunu da okur…”
Hicran

“Galiba Türk kadınlarının yatak odalarına sızmayı başarmıştım ve yorganı hafifçe aralıyordum.”
Yasemin Candemir

Düş Sandığım Online Kitap Oku

Düş Sandığım .

Benzer İçerikler

Blackstone Serisi – Raine Miller – Online Kitap Oku

yakutlu

2018 – YKS – TYT – AYT – Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı – Online Kitap Oku

yakutlu

Nefes Serisi – Rebecca Donovan – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy