Enki’ nin Kayıp Kitabı – Zecharia Sitchin

Zecharia Sitchin / Enki’ nin Kayıp Kitabı / E-Kitap

Dünya dışı bir varlığın hatıraları ve kehanetleri

Enki’ nin Kayıp Kitabı E Kitap

Son dönemlerde gerek bilim gerek din gerekse popüler dünyada oldukça yankı uyandıran Sümer tabletlerinin çevirisini içermektedir. Başka bir gezegenden gelen Anunakiler’in dünya üzerine yaptıklarını oldukça açık ve detaylı anlatan tabletlerde din ve başka farklı mecralarda ana tema aynı olsa da farklı bir şekilde anlatılan şeylerinde açıkca bulunduğu tarihi eserlerdi bunlar. ÖZelikle okurken inanmakta güçlük çekeceğiniz yaratılış tableti bu konuda en şok edici kalıntıdır. Bu eseri kitaplaştırma da öncülük eden Zecharia Sitchin bir bilim adamı, dil bilimci, sümerolog ve tarihçidir.
Enki’ nin Kayıp Kitabı sizleri sorgulamaya itecek önemli bir eserdir.

Enki’ nin Kayıp Kitabı Hakkında

Enki, başlangıçtan bu yana olanları gelecek nesillere anlatmak üzere bir yazıcı seçti ve ona bir Tanıklık Kitabı yazdırdı. Zaman uygun olduğunda mührü kırılıp açılacak kil zarfın içinde on dört kil tablet vardı.
Sümerce ve Akkadça tabletler, Babil ve Asur tapınak kütüphaneleri, Mısır, Hitit ve kenan “mitleri” ve de kutsal kitapta anlatılanlar bu kitapta okuyacağınız metnin esasını oluşturmaktadır. Bu dağınık ve parça parça malzemeyi ilk kez bir araya getiren Zecharia Sitchin, uzaylı bir tanrının özyaşam öyküsü, anıları ve geleceğe ilişkin kehanetleri şeklinde kurguladığı bu kitabında başlangıçtan bu yana olanları Anunnakilerin bakış açısından anlatıyor ve kadim tarihimizle, insan kültürüyle ve geleceğimizle ilgili varsayımlarımızın hepsine meydan okuyan bir destanı anlatıyor.
Enki’ nin Kayıp Kitabı Online Kitap Oku

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

$ s

Benzer İçerikler

Bomba – Frank Harris – Online Kitap Oku

yakutlu

Hasangiller

yakutlu

Kalp Ağrısı

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy