Ekitap, ekitap indir
Bilim Roman

Zihin Okuma Teknikleri – Stan B.Walters

Stan B.Walters / Zihin Okuma Teknikleri

Zihin Okuma Teknikleri E Kitap

Stan B.Walters yazdığı “Zihin Okuma Teknikleri ” adlı kitapta, insanların gerçek düşüncelerini çözümlemenin yolları anlatıyor. Bunun mümkün olabileceğini de bizlere herkesin başına gelen olaylardan biri olan, birinin size yalan söylediğini anladığınız durumları örnek göstermekte. Ktiabın yazarı Stan Amerika’da bir çok özel ve kurumsal şirkete bu konuda destek vermektedir. Hatta devlette yer yer kendisinden yalan uzmanı olarak destek almaktadır.

Zihin Okuma Teknikleri Hakkında

Yalan makineleri konusunda tanınmış bir uzman olan Stan Walters size gerginliğin, stresin, kaçamaklı yanıtların ve düpedüz söylenen yalanların işaretlerini veriyor ve bir yalanı yakaladığınızda durumla nasıl baş etmeniz gerektiğini açıklıyor.
# Göz teması ve benzer ayrıntılarla dürüstlüğü yargılama hatasından sakının
# Bir yalanı yedi adımda ortaya çıkarın
# Satış elemanı veya hizmet veren bir çalışanın aslında ne düşündüğünü anlayın
# Dostlarınız, sevgiliniz, çalışma arkadaşlarınız ve karşılaştığınız herkesle açık ve hayranlık uyandırıcı bir iletişim kurmak için neler yapabileceğinizi öğrenin
Bu stratejilerle yalanları tanıyarak ve daha önemlisi gerçekleri elde ederek ilişkilerinizi ve iletişiminizi geliştirebilirsiniz.
Stan B. Walters ABD’de firmalara, sektöre ve yasa uygulayıcı birimlere görüşme ve sorgulama hizmeti ve eğitimleri sunmaktadır. Savunma Bakanlığı, Göç ve Muhaceret Dairesi, Narkotik Teşkilatı ve Alkol, Tütün ve Ateşli Silahlar Birimi’nin yanı sıra birçok Polis akademisi ve Federal ajansta eğitimler vermektedir. Walters aynı zamanda Amerika Poligraf Birliği’nin üyesidir.

Benzer kitaplar

Kırmızı Pazartesi – Gabriel Garcia Marquez – Online Kitap Oku

yakutlu

İlk Defa – Cora Carmack – Online Kitap Oku

yakutlu

Bir İdam Mahkumunun Son Günü – Victor Hugo Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap