Zihin Okuma Teknikleri – Stan B.Walters

Stan B.Walters /

E Kitap

Stan B.Walters yazdığı “ ” adlı kitapta, insanların gerçek düşüncelerini çözümlemenin yolları anlatıyor. Bunun mümkün olabileceğini de bizlere herkesin başına gelen olaylardan biri olan, birinin size yalan söylediğini anladığınız durumları örnek göstermekte. Ktiabın yazarı Stan Amerika’da bir çok özel ve kurumsal şirkete bu konuda destek vermektedir. Hatta devlette yer yer kendisinden yalan uzmanı olarak destek almaktadır.

Hakkında

Yalan makineleri konusunda tanınmış bir uzman olan Stan Walters size gerginliğin, stresin, kaçamaklı yanıtların ve düpedüz söylenen yalanların işaretlerini veriyor ve bir yalanı yakaladığınızda durumla nasıl baş etmeniz gerektiğini açıklıyor.
# Göz teması ve benzer ayrıntılarla dürüstlüğü yargılama hatasından sakının
# Bir yalanı yedi adımda ortaya çıkarın
# Satış elemanı veya hizmet veren bir çalışanın aslında ne düşündüğünü anlayın
# Dostlarınız, sevgiliniz, çalışma arkadaşlarınız ve karşılaştığınız herkesle açık ve hayranlık uyandırıcı bir iletişim kurmak için neler yapabileceğinizi öğrenin
Bu stratejilerle yalanları tanıyarak ve daha önemlisi gerçekleri elde ederek ilişkilerinizi ve iletişiminizi geliştirebilirsiniz.
Stan B. Walters ABD’de firmalara, sektöre ve yasa uygulayıcı birimlere görüşme ve sorgulama hizmeti ve eğitimleri sunmaktadır. Savunma Bakanlığı, Göç ve Muhaceret Dairesi, Narkotik Teşkilatı ve Alkol, Tütün ve Ateşli Silahlar Birimi’nin yanı sıra birçok Polis akademisi ve Federal ajansta eğitimler vermektedir. Walters aynı zamanda Amerika Poligraf Birliği’nin üyesidir.

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

$ s

Benzer İçerikler

Sinekli Bakkal – Halide Edib Adıvar – PDF – Online Kitap Oku

yakutlu

Kayıp Gül

yakutlu

Amin Maalouf – Doğunun Limanları (Roman Özeti)

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy