Roman

Gelinin Kolyesi – Kat Martin – Online Kitap Oku

Kat Martin / Gelinin Kolyesi / PDF / Sayfa: 352

İki kız kardeş anneleri öldükten sonra baş başa kaldıkları üvey babalarından oldukça rahatsız olurlar. Soylu bir aile olmalarına rağmen kötü kalpli üvey babaları onlara şiddet uygulamakta daha kötüsü taciz etmektedir. Bu duruma daha fazla dayanamayan büyük kardeş Troy kız kardeşi Claire ile birlikte babalarının değerli bir eşyasını çalarak onu satarlar. Bu parayla uzaklaşabildikleri kadar uzaklaşır sonunda kont Cord’un malikanesinde hizmetli olarak işe girerler. Fakat buraya kadar bir her şey iyi gitmektedir. Bundan sonra eşyasının üvey kızları tarafından çalınarak kaçıldığını anlayıcınca çılgına dönen baba kızların peşine düşer.

Gelinin Kolyesi Hakkında

Tory, kız kardeşi Claire’i, şehvet düşkünü üvey babalarının kötü planlarından kurtarabilecek tek kişidir. Çünkü annelerini kaybetmişlerdir. Kız kardeşiyle birlikte kaçmaya karar verirler. İhtiyaç duyacakları parayı sağlamak için, baron üvey babalarının aile yadigârı kolyesini çalar ve satarlar.

Kolyeden gelen para onlara kısa bir süre için yeterli olur ancak sonrasında, soylu olmalarına rağmen asıl kimliklerini gizleyerek bir malikânede hizmetçi olarak çalışmaya başlarlar. Hizmetine girdikleri Kont Cord, bu iki genç kızın gerçek kimliklerini bilmemektedir. Kötü kalpli üvey baba, kolyesini çalan üvey kızlarını bulmak için harekete geçtiğindeyse, hem Kont Cord hem de kız kardeşler için gerçek bir yüzleşme yaşanacaktır.

Gelinin Kolyesi Yorumlar

“Muhteşem derecede başarılı.”
-A Romance Review-

Gelinin Kolyesi Online Kitap Oku

Alternatif

Gelinin Kolyesi Turbo Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Sürgün – Rashelle Workman Online Kitap Oku

yakutlu

Cengiz Aytmatov – Cemile (Roman Özeti)

yakutlu

İmkansız Aşk – Denyse Woods – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy