Roman

Şeytanın Kolyesi – Kat Martin – Online Kitap Oku

Kat Martin / Şeytanın Kolyesi / PDF – EPUB / Sayfa: 428

Ethan Sharpe ünlü bir korsan olmasına rağmen kendi ülkesi olan İngiltere’ye karşı büyük bir suç işlememişti fakat eski bir devlet görevlisi olan şimdiyse vatan hayini olan Harmon Jeffries’in ülkenin arkasından çevirdikleri ortaya çıkınca İngiliz hükümeti bu adamın içeri attığı en yetenekli kişi olan Ethan’ı görevlendirdi. Ethan, Hatmon’a ulaşmak için ilk önce metresi olduğuna inandığı kişi Grace’nin peşine düştü. Onu elde etmeyi de başardı. Fakat Tek amacı intikam almak, düşmanının canını yakarak açığa çıkarmaktı. Bir süre sonra Grece bu adamın kendisine olan davranışlardaki öfkeyi sezdi. Ama Ethan bu kadın karşısında gün geçtikçe çözülüyordu.

Şeytanın Kolyesi Hakkında

İngiliz hükümeti tarafından görevlendirilmiş korsan Ethan Sharpe için, Grace Chastain bir piyondan başka bir şey değildi. Hapiste geçirdiği korkunç ayların sorumlusu, vatan haini Harmon Jeffries’e karşı hazırladığı intikam planı için elinde tuttuğu bir kozdu sadece. Ethan, Grace’in, o adamın metresi olduğuna inanıyor, genç kadını onun elinden alarak düşmanına acı çektirmeyi planlıyordu.

Kaptan Sharpe tarafından kaçırılıp onun gemisinde tutsak edilen, Grace’in ise aile yadigârı değerli kolyesinin lanetinden başka hiçbir güvencesi yoktu. Kaptanın kaba davranışlarına cesurca direniyordu. Öte yandan, bu karmaşık adamın saplantılı öfkesinin ve sessiz suçlamalarının arkasında, basit bir hırstan daha fazlasının olduğundan da şüpheleniyordu.

Ethan’ın, metres gözüyle bakıp aşağıladığı Grace’in, düşündüğü kadar basit bir kadın olmadığını anlaması çok uzun sürmedi. Grace güzel olduğu kadar dik başlıydı ve Ethan’ın ona karşı iradeli durma konusunda verdiği savaş, azminin kırılmasıyla sonuçlandı. Yine de Ethan’ın geçmişi geride bırakıp, kalbinin sesini dinleyerek kaderinin peşinden gitmesi, o kadar da kolay olmayacaktı.

Şeytanın Kolyesi Yorumlar

“Gerçek anlamda sürükleyici bir hikâye. Sayfalar su gibi akacak.”
-RT Book Reviews-

Şeytanın Kolyesi Online Kitap Oku

Şeytanın Kolyesi Online Kitap Oku

Alternatif

Şeytanın Kolyesi Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Yağmur Beklerken – Tarık Buğra

yakutlu

Sıcak Ayaz

yakutlu

Klasikleri Niçin Okumalı – Italo Calvino Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy