Roman

Gönül Meselesi – Tuna Kiremitçi – Online Kitap Oku

Tuna Kiremitçi / Gönül Meselesi / PDF – EPUB / Sayfa: 205

Hayatta seçimler olduğunu biliriz. Her seçim bir başka seçime gider bunu da biliriz. Peki bu seçimleri biz mi yaparız yoksa bunlar zaten genlerimize kodlanmış mıdır. Bu durumda hayatın akışına kapılarak elimizdekilerle yetinmeli miyiz? Yoksa kendi mücadelemizi mi vermeliyiz. İşte bu romanda sizlere birinin hayatı oluruna bıraktığı diğerinin ise savaşmayı tercih etiği kişilerin hikayesini aktarıyoruz.

Gönül Meselesi Hakkında

“Hayat işte bunlardan ibaretti. Küçük bir kızın hasreti, bir kadının uyanışı, onun annesini gömdüğü gece ölümün gözlerine bakıp orada hayatı görmesi. Bunlar dışında hiçbir sır, hiçbir kehanet yoktu. İnsanın kendini bir nehrin akışına cesaretle teslim etmesi vardı.

Genç kızlığının odasındaki karyolaya uzandı. O kadar bilinçliydi ki, usulca yaklaşan uykunun ayak seslerini bile duyabiliyordu. Ama uykuya izin vermeden telefonu aldı eline, Ertuğrul’a yollanacak mesajı yazdı: “Şehirden ayrılma, konuşmamız gerekiyor.”

Bir yıkımın, bir kaybın ardından Eskişehir’deki baba evine sığınmıştır Arda. Eşi Ali’yi İstanbul’da bırakmış, onunla, hatta hayatla bağını koparmıştır. Bir yıl sonra İstanbul’a, yanında kendisine emanet edilen bir çocukla dönmeye karar verdiğinde nelerle karşılaşacağından habersizdir. Ali farklı bir boyuta geçmiş, hayatında yeni bir sayfa açmıştır. Arda’yı şaşırtan, bu değişimden çok, Ali’nin hayatına giren ‘öteki’nin kimliği olur. Arda mu? mücadele mi edecek yoksa kendi yalnızlığını geçmişten çıkıp gelen bir başka erkekte dindirmeyi mi seçecektir?

Gönül Meselesi Online Kitap Oku

Gönül Meselesi Online Kitap Oku

Alternatif

Gönül Meselesi Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Highlands’ Lairds Serisi – Julie Garwood – Online Kitap Oku

yakutlu

Mavi Ev

yakutlu

Şeytanın Balosu – Victoria Schlederer – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy