Roman

Çıldırmış Bir Ev Kadınının Gizli Günlüğü Niamh Greene

Niamh Greene / Çıldırmış Bir Ev Kadınının Gizli Günlüğü / PDF – ePub / Sayfa: 432

Susie artık değişim vaktinin geldiğini biliyordu. Sürekli kendisine muhalefet olan kızı, sürekli sorun çıkaran küçük bir oğlu ve umursamaz kendini işine adamış bir kocası vardı. Bu durum Susie için artık çıldırılacak seviyeydi. Üstelik Susie eskiden eğlenceli bir iş hayatına ve hızla tırmandığı bir kariyere sahipti. Ev kadınlığını bu yaşama değiştiğinde her şey güzel olacaktı ama olmadı! Şimdi sıra yeni hayata başlamaya geldi. Hızlı bir rejim, yeni estetikler ve gerekirse yeni bir koca. Buna önce saçlarından, ve ağda yaptırmakla başlayacaktı.

Çıldırmış Bir Ev Kadınının Gizli Günlüğü Hakkında

Bir ev kadını.
Bir yıl.
Modern bir ‘aile dişi kuşu’nun ‘sefil’ hayatına komik bir yolculuk.

Susie’nin aklı başında değil. Çünkü… Kendisini bizzat parmağında oynatan ve her bilmiş kız çocuğu gibi gıcık ötesi bir varlık olan kızı, dünya tatlısı bok üretim merkezi oğlu, sevimli fakat ne var ki iflah olmaz işkolik kocası uğruna bütün kariyerini, eski eğlenceli günlerini, bekarlık sultanlığındaki tahtını feda etti.

Şimdi bütün dünya onun sabrını sınıyor. Üstelik bir elinden tutanı, bir yüzüne bakanı yok. İyi bir anne ve ev kadını olma yolundaki tüyoları magazin dergilerinde aramasın da nerede arasın ‘dağıtmış’ Susie!

Kendisi, kusmuk lekelerinden ve Michael Douglas’ı aratmayan saçlarından kurtularak, aynı bir tanrıça gibi, vücudu saran kaşmir kıyafetlere, altı aydan daha sık tıraş edilmiş bacaklara ve kimbilir, hatta belki de onu unutmayacak yeni bir kocaya terfi etmeye hazır. Geriye kalan, yeni bir gardırop, bir 4×4, eksi otuz kilo, biraz botoks, yarım düzine kadar dadı. Ve işte, devrim böyle yapılır kızlar!

Çıldırmış Bir Ev Kadınının Gizli Günlüğü Online Kitap Oku

Çıldırmış Bir Ev Kadınının Gizli Günlüğü Online Kitap Oku

Alternatif

Çıldırmış Bir Ev Kadınının Gizli Günlüğü Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Ölümün Soğuk Sesi – Jane Casey Online Kitap Oku

yakutlu

Şair ve Yazar Yahya Akengin’in 50. San’at Yılı

yakutlu

Kuyruklu Yıldız Altında Bir İzdivaç

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy