Roman

Kaçırılan Gelin – Susan Wiggs – Online Kitap Oku

Susan Wiggs / Kaçırılan Gelin / PDF / Sayfa:107

Isabel bu yaşına kadar hep bir sığıntı gibi yaşamış, aile sevgisinden yoksun ve hep buna özlem duyardı. Sonunda nişanlandığı Anthony onun hayatını baştan şekillendirdi. Nişanlısının ailesi öz ailesi gibi ona davranıyordu. Hem aşk hayatı hemde iş hayatı açtığı serayla renklenmişti. İşlerin bu denli değişeceğini hiç tahmin edemezken, işler daha farklı bir yola ünlü yıldız Black Horse’nin ona teklif götürmesiyle daha ilginç bir hal almıştı

Kaçırılan Gelin Hakkında

Isabel Wharton, hayatı boyunca eksikliğini çektiği aileye nihayet kavuşmak üzereydi çünkü nişanlısı Anthony Cossa’nın, kendisine kucak açan sevgi dolu ve oldukça geniş bir ailesi vardı.
Zorluklarla dolu geçen bir yaşamdan sonra nihayet geçmişine sünger çekmeyi ve bambaşka bir yerde, yepyeni bir hayat kurmayı başarmıştı.

Bainbridge Adasında kurduğu bitki üretme çiftliğinde son derece başarılı bir kariyer sürdüren Isabel, bir başkasının kendisiyle ilgili bambaşka planlar yapabileceğini ise aklının ucundan bile geçirmiyordu.

Oysa ünlü şarkıcı Dan Black Horse’un,
onunla ilgili oldukça ilginç planları vardı!

Kaçırılan Gelin Online Kitap Oku

Alternatif

Kaçırılan Gelin Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Agafya

yakutlu

Kan Hasadı – S. J. Bolton – Online Kitap Oku

yakutlu

Günahkar – Tess Gerritsen Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy