Roman

Tehlikeli Yalanlar – Becca Fitzpatrick – Online Kitap Oku

Becca Fitzpatrick / Tehlikeli Yalanlar / Sayfa 384 / PDF – EPUB

Tehlikeli Yalanlar E Kitap

Bir yabancı olarak yaşamak mı yoksa hayatın pahasına doğruları itiraf ederek gerçek bir aşka ulaşmak mı ?

Stella çokta iyi olmayan hayatında tesadüfen karşılaştığı bir cinayet sonucu iyice arapsaçı olu verir. Büyük bir uyuşturucu çetesinin çıkarlarına ters düştüğü için bir kuytuda öldürdüğü kişiyi tek gören Stella adında bir kadındır. Fakat vicdanına yenik düşerek gördüklerini itiraf etmeyi seçer. Bunun üzerine tanık koruma programına alınarak kendisine yeni bir kimlik ve hayat verilir. Stella’yı Nebraska’da bulunan bir kasabaya yerleştirirler. Buranın yabancılığı yetmezmiş gibi kendi sahte kimlik karmaşasınından dolayıda içinden çıkılmaz bir durumdadır. Ne var ki burada tanıştığı oldukça çekici ve centilmen olan bir adam onun tek dayanak sebebi oluvermiştir. Ama bu aşk fırsatını da gizlemek zorunda kaldığı kimliği yüzünden kaybetmek üzeredir. Şimdi Stella’nın önünde iki seçenek vardır.. Ya doğrular, yada tehlike!

Tehlikeli Yalanlar Hakkında

Tehlikeden korunmak için kurduğunuz yalanlarla örülü hayatta gerçek aşkı bulsaydınız hangisinden vazgeçerdiniz? Hayatınızdan mı, aşkınızdan mı? Stella Gordon’ın hayatı bir yalandan ibaret.

Stella, Nebraska, Thunder Basin’de yaşasa da kendini oraya ait hissetmemektedir. Bir uyuşturucu satıcısının işlediği bir cinayet davasının kilit tanığı olarak, tanık koruma programına alınmıştır. Kasaba halkı ise Stella’nın gerçekte kim olduğunu bilmez. Gerçek kimliğini açıklamak istediği çocuk, Chet Falconer bile… Doğruları söylemenin, güvenli cennetine tehlike getirmekten başka bir sonuç doğurmayacağının farkındadır.

Genç kız her ne kadar dikkat çekmemeye çalışsa da, tehlike hızla yaklaşmaktadır. Suçluların tanıklardan kurtulma yolları vardır ve Stella’nın tek bir hatası, soğukkanlı katilleri kapısına kadar getirecektir.

“Okuyucuları şaşırtacak sonuyla, gerilim maskesi ardına saklanmış, muhteşem bir roman.”
-Publishers Weekly-

“Bir dram, gerilim ve aşk hikâyesi… Hepsi bir arada. Sırların karakterleri nereye sürükleyeceğini öğrenmek için yanıp tutuşacaksınız.”
-School Library Journal-

Tehlikeli Yalanlar PDF ve EPUB İndir Paylaşan “İlknur”

Benzer İçerikler

Bir Dilek Üç Yürek – Sevde Duran – Online Kitap Oku

yakutlu

Ey Oğul – Hüccetü’l İslam – İmam Gazali – Online Kitap Oku

yakutlu

Kızıl Gerdan – Jo Nesbo – Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy