Roman

Günahın Esiri – Anna Campbell Online Kitap Oku

Günahın Esiri – Anna Campbell ekitap

Günahın Esiri kitabı hakkında bilgiler:

Anna Campbell'in Günahın Esiri isimli kitabı 416 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
İlk kitabı Mahrem'le okurlarının beğenisini kazanan Anna Campbell'den müthiş etkileyici, çarpıcı, kuvvetli ve romantik bir aşk senaryosu daha…
"Tek Kelimeyle romantik."
-Eloisa James-
"Okuyucular birbirine derinden aşık, muhteşem iki karaktere bayılacaklar.
-Publishers Weekly –
Hindistan'da esir edilen İngiliz casusu Sir Gideon Trevithick ülkesine döndüğüne milli kahramandır. Bir sene süresince işkence gören Gideon insanlarla münasebet kurmakta güçlük çekmeye başlamış ve içine kapanmıştır. Ancak fazla güç halde olan Lady Charis Weston ile karşılışınca, duyduğu alaka ve kalmasını istemeyen ve onu şiddet yaparak istemediği bir adamla evlenmeye zorlayan üvey ağabeylerinden kaçmaktadır.
Gideon Bir yandan Charis ile aralarındaki yakınlaşmaya karşı koymaya çalışır zira güzeller güzeli Charis'in kendisi gibi travmalar yaşamış, bunların etkisinden kurtulamamış bir adamdan fazla daha iyisini adalet ettiğini düşünmektedir. Bir yandan da genç kızı kurtarmanın yalnızca yolunun onunla evlenmesi olduğunun farkındadır.
Günahın Esiri Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Anna Campbell kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Bir Aşk Rüyası – Andrea Vitali – Online Kitap Oku

yakutlu

Gelinin Kolyesi – Kat Martin – Online Kitap Oku

yakutlu

Rabb’in İçin Sabret – Uğur Koşar – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy