OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Günahın Esiri – Anna Campbell ekitap

Günahın Esiri kitabı hakkında bilgiler:

Anna Campbell'in Günahın Esiri isimli kitabı 416 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF formatında sizlere sunuluyor.
İlk kitabı Mahrem'le okurlarının beğenisini kazanan Anna Campbell'den müthiş etkileyici, çarpıcı, kuvvetli ve romantik bir aşk senaryosu daha…
"Tek Kelimeyle romantik."
-Eloisa James-
"Okuyucular birbirine derinden aşık, muhteşem iki karaktere bayılacaklar.
-Publishers Weekly –
Hindistan'da esir edilen İngiliz casusu Sir Gideon Trevithick ülkesine döndüğüne milli kahramandır. Bir sene süresince işkence gören Gideon insanlarla münasebet kurmakta güçlük çekmeye başlamış ve içine kapanmıştır. Ancak fazla güç halde olan Lady Charis Weston ile karşılışınca, duyduğu alaka ve kalmasını istemeyen ve onu şiddet yaparak istemediği bir adamla evlenmeye zorlayan üvey ağabeylerinden kaçmaktadır.
Gideon Bir yandan Charis ile aralarındaki yakınlaşmaya karşı koymaya çalışır zira güzeller güzeli Charis'in kendisi gibi travmalar yaşamış, bunların etkisinden kurtulamamış bir adamdan fazla daha iyisini adalet ettiğini düşünmektedir. Bir yandan da genç kızı kurtarmanın yalnızca yolunun onunla evlenmesi olduğunun farkındadır.
Günahın Esiri Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Anna Campbell kitaplarını gör ->