Roman

Yedi Gece – Anna Campbell Online Kitap Oku

Yedi Gece – Anna Campbell ekitap

Yedi Gece kitabı hakkında bilgiler:

Anna Campbell'in Yedi Gece isimli kitabı 465 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Yedi gün, yedi gece.
Tutku Uğruna nelerden vazgeçebilirsiniz?
Sidonie Forsyhte'ın, kumarbaz kız kardeşinin hayatını kurtarabilmesi için yapabileceği yalnızca bir şey vardı: Craven Kalesi'nin duvarlarının arkasında yaşayan, acımasızlığıyla nam salmış, yüzü mecruh o adamla, günah dolu yedi gece geçirmeliydi.
Ancak Sidonie kaleye vardığında, bir canavar yerine, daha evvel tanıdığı hiç kimseye benzemeyen biriyle karşılaşacaktı. Bu hafta içinde, Sidonie, ikisinin de hayatını değiştirebilecek karanlık sırrı saklarken, bir yandan Jonas Merrick'e karşı hisler beslemeye başlayacaktı.
Acımasız Ve lakin bir yaşam yaşayan Jonas ise geçmişini asla unutmayan bir adamdı. Unutacak olsa bile, aynaya baktığında gördüğü yüz, ona taşıdığı laneti bir kere daha hatırlatıyordu.
Bu Suçsuz kızın keskin zekâsı ve güzelliğiyle etkilenen Jonas ile ona gittikçe kendini kaptıran Sidonie'nin aşkı, yaşadıkları tutkulu haftayı aşabilecek mi, yoksa çevrelerini saran tehlikeli düşmanlara karşı yenilecek miydi?
Yedi Gece Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Anna Campbell kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Çıldırmış Bir Ev Kadınının Gizli Günlüğü Niamh Greene

yakutlu

KUSURSUZ KADINLAR kitap

yakutlu

Sadreddin Konevi Kitaplığı – Fususu’l-Hikem’in Sırları

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy