Roman

Harika Çapkın – Christina Lauren Online Kitap Oku

Harika Çapkın – Christina Lauren ekitap

Harika Çapkın kitabı hakkında bilgiler:

Christina Lauren'in Harika Çapkın isimli kitabı 400 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Aşkta tecrübe diye bir şey yoktur zira her sevda acemi âşıkların bir oyunudur.
ARKADAŞLIK + SEKS = AŞK
AŞK – GÜVEN / CESARET = WH
W x H = ?
Hanna yirmi dört yaşında güzel mi güzel bir bilim insanıdır. Ancak kafasını laboratuvarından dışarı çıkarmadığı için ağabeyi ona en iyi arkadaşı Will'le dışarı çıkmasını tavsiye eder. Will… Hani şu Hanna on iki yaşındayken evlerine gelip giden yakışıklı çocuk. Hani şu her kadının hasta olduğu Çapkın Will…
Şimdilerde Otuz bir yaşına gelmiş olan Will, Hanna'ya "sosyalleşme" konusunda dersler verecektir. Hem de ne sosyalleşme! Ancak bu çapkından alınan aşk ve ilişki dersleri pek yolunda gitmez ve her ikisi de yıldırım çarpmışa döner. Toparlanmak içinse önce kendilerine şu üç harfli malum duyguyu itiraf etmeleri gerekmektedir.
"Harika Serisi, tutku dolu bir aşk hikâyesi ile haşarı bir erotizmin kusursuz karışımı. Son kelimesine gelene kadar kitapları elinizden bırakamayacaksınız."
-Elena Raines-
Harika Çapkın Online Kitap Oku Harika Çapkın Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Christina Lauren kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Islam’ın Klasik Cagında ve Hıristiyan Batı’da Beseri Bilimler

yakutlu

Mulk ve Hilafet & Tarih Felsefesi Acısından

yakutlu

Yer Demir Gök Bakır Romanının Özeti

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy