Roman

Hiç Olmamış Gibi Yapalım – Jenny Lawson Lawson – Online Kitap Oku

Jenny Lawson Lawson / Hiç Olmamış Gibi Yapalım / PDF / Sayfa: 412

Blog dünyasının yıldızı tuhaf hayatını anlatıyor.

Bir gün yaşadığı ilginç hayatın bir günlüğünü tutmak adına açtığı bir blog sitesiyle bir anda popüler olan Jenny Lawson’ın blogunda anlatamadığı ondan daha ilginç hayat hikayesini kaleme aldığı bu roman Jenny’in ikince kez popüler olmasını sağladı. Satış listelerinde ilk sıralara yerleşen kitabı okuyan okyucunların yorumunun çoğu direkt şu tepkiyi verdi “Nasıl bir hayat bu hayat” Aslında çok ütopik sıradışı ve bilimkurgu türünden bir hayat değildi onun ki, sadece o detayları iyi görebiliyor ve daha önemlisi iyi yazabiliyordu.

Hiç Olmamış Gibi Yapalım Hakkında

Bu kitapta her şey var, aklınıza ne gelirse…
Ve ne gelmezse!

“Bu kitap şaşırtıcı bir keşifle ilgili; korkutucu biçimde insani anların sanki hiç olmamışlar gibi yapmayı tercih ettiğimiz anların aslında bizi bugün olduğumuz kişiye dönüştüren anlar olduklarının keşfi. Hayatımın en iyi hikâyelerini bu kitaba sakladım.”

Forbes dergisinin “kadınlara yönelik en iyi 100 internet sitesi” listesinde yer alan bloggess.com ile dünya çapında üne kavuşan çılgın, ironik, komik ve samimi blog yazarı Jenny Lawson’ın hayatından kesitler okurken “bu ne biçim hayat böyle?” diyeceksiniz.

Hiç Olmamış Gibi Yapalım Yorumlar

Son yılların en eğlenceli kitabı.
Üstelik -neredeyse- gerçek anılardan oluşuyor!

2011 Weblog ödüllerinde finalistlerden biri olan Jenny Lawson’ın anılarından oluşan Hiç Olmamış Gibi Yapalım, Goodreads.com’da aldığı binlerce oyla 2012’nin “en iyi mizah kitabı” seçildi.

“Lawson sizi gülmekten kırıp geçirecek, hatta bazen gülmemeniz gereken durumlar olacak, çünkü cehenneme gideceksiniz bu kahkahalar yüzünden. O yüzden siz bu kitabı okumayın, en mantıklısı bu herhalde.”
Neil Gaiman

Hiç Olmamış Gibi Yapalım Online Kitap Oku

Alternatif

Hiç Olmamış Gibi Yapalım Turbo Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Günahın Esiri – Anna Campbell Online Kitap Oku

yakutlu

Gazali Muhafazakar ve Modern

yakutlu

Karanlık Yerler – Gillian Flynn Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy