Roman

Hırçın Gelin – Lynne Graham – Online Kitap Oku

Lynne Graham / Hırçın Gelin

Antonio cezbedici bir yakışıklıydı. Sophie’i ilk gördüğünde derme çatma bir kulübede bir bebeğe bakıyordu. Fakat sonradan öğrendi ki o bebek yeğeniydi. Sophie bakire bir genç kızdı. Antonio’yu görür görmez vurulmuştu. Fakat adamın hayalinde durumu iyi bir kadınla evlenerek rahat etmek vardı. Fakat inanılmaz bir çekim ile kadına doğru çekiliyordu. Sophie’i bir gece yatağa atsa aslında belkide tüm arzuları körelecekti. Fakat kadın evlenmeden böyle bir şeyin olmayacağını açıkça belirtmişti. Bunun üzerine bir evlilik sözleşmesi sundu adam..

Hırçın Gelin Hakkında

Antonio Rocha, Sophie Cunnigham’ı gördüğü anda onun bir üçkâğıtçı olduğunu anlamıştı. Daha ufacık bir bebek olan yeğenine sefil bir karavanda bakmasının başka bir açıklaması olamazdı. Sophie ise, Antonio’nun istediği gibi aristokrat bir hanımefendi değildi belki ama aşk doluydu! Üstelik bâkireydi. Antonio nasıl olduğunu anlayamadan kendisini Sophie’ye kaptıracaktı. İçinde uyanan arzuyla başa çıkabilmesinin tek bir yolu vardı. Sophie’yle evlenecek ama bu evliliğin koşullarını kendisi belirleyecekti.

Hırçın Gelin Online Kitap Oku

Hırçın Gelin Turbo Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Suç Ceza (Dostoyevski)

yakutlu

Ayşe Kulin – Adı Aylin (Roman Özeti)

yakutlu

Kahin Üçlemesi Serisi – Catherine Fisher – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy