OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Hitlerin Son 13 Günü – Savaş Özpınar ekitap

Hitlerin Son 13 Günü kitabı hakkında bilgiler:

Savaş Özpınar'ın Hitlerin Son 13 Günü isimli kitabı 168 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF ve EPUB formatında sizlere sunuluyor.
29 Nisan Pazartesi günü öğleden sonra, Hitler'in fazla sevdiği köpeği Blondi'nin öldürülmesiyle işe başlanıyor. Onu zehirlenmek için civardaki bir hastanede vazife yapan, Hitler'in eski operatörü Profesör Hasse çağrılıyor. Sığınakta bulunan öbür iki köpek de bakıcılar yönünden öldürülüyor. Bundan sonra dizi insanlara geliyor ve Hitler, hususi sekreterleri Christian ve Junge'ye siyanür ampulleri veriyor. "Size veda ederken daha iyi bir armağan veremediğimden ötürü fazla üzgünüm!" diyor ve onlara iltifat ederek"Ah!" diyor, "keşke generallerim de sizin kadar güvenime layık olabilselerdi !…"
Akşama doğru her iki sığınakta bulunanlar da Hitler'in hususi sığınağının aş salonu olarak kullanılan geniş koridorunda aş yerlerken, bir S.S. Muhafızı içeri giriyor. Orada bulunanlara, Führer'in kadınlara veda etmek istediğini, hiç kimsenin yaşamaması gerektiğini söylediğini ve mühim emirler verileceğini ilave ediyor. Nihayet başlamıştır artırk….
Bütün hayatı kalın bir giz perdesinin ardında saklı olan Adolf Hitler'in yaşamındaki nihayet 13 günü daha da kocaman gizemler barındırmaktadır. Rusların Berlin'i kuşatmasıyla beraber karargah olarak kullandığı sığınağına giren Hitler, bu tarihten sonra tam 13 gün o sığınakta kalmış 13. Günün bitişinde hayatı sona ermiştir. Elbette ardında yüzlerce giz ve cevapsız sual bırakarak !
Bu kitap, Adolf Hitler'in nihayet 13 gününü anlatmaktadır.
Hitlerin Son 13 Günü Online Kitap Oku Hitlerin Son 13 Günü Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Savaş Özpınar kitaplarını gör ->