Roman

Hitlerin Son 13 Günü – Savaş Özpınar Online Kitap Oku

Hitlerin Son 13 Günü – Savaş Özpınar ekitap

Hitlerin Son 13 Günü kitabı hakkında bilgiler:

Savaş Özpınar'ın Hitlerin Son 13 Günü isimli kitabı 168 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
29 Nisan Pazartesi günü öğleden sonra, Hitler'in fazla sevdiği köpeği Blondi'nin öldürülmesiyle işe başlanıyor. Onu zehirlenmek için civardaki bir hastanede vazife yapan, Hitler'in eski operatörü Profesör Hasse çağrılıyor. Sığınakta bulunan öbür iki köpek de bakıcılar yönünden öldürülüyor. Bundan sonra dizi insanlara geliyor ve Hitler, hususi sekreterleri Christian ve Junge'ye siyanür ampulleri veriyor. "Size veda ederken daha iyi bir armağan veremediğimden ötürü fazla üzgünüm!" diyor ve onlara iltifat ederek"Ah!" diyor, "keşke generallerim de sizin kadar güvenime layık olabilselerdi !…"
Akşama doğru her iki sığınakta bulunanlar da Hitler'in hususi sığınağının aş salonu olarak kullanılan geniş koridorunda aş yerlerken, bir S.S. Muhafızı içeri giriyor. Orada bulunanlara, Führer'in kadınlara veda etmek istediğini, hiç kimsenin yaşamaması gerektiğini söylediğini ve mühim emirler verileceğini ilave ediyor. Nihayet başlamıştır artırk….
Bütün hayatı kalın bir giz perdesinin ardında saklı olan Adolf Hitler'in yaşamındaki nihayet 13 günü daha da kocaman gizemler barındırmaktadır. Rusların Berlin'i kuşatmasıyla beraber karargah olarak kullandığı sığınağına giren Hitler, bu tarihten sonra tam 13 gün o sığınakta kalmış 13. Günün bitişinde hayatı sona ermiştir. Elbette ardında yüzlerce giz ve cevapsız sual bırakarak !
Bu kitap, Adolf Hitler'in nihayet 13 gününü anlatmaktadır.
Hitlerin Son 13 Günü Online Kitap Oku Hitlerin Son 13 Günü Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Savaş Özpınar kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Piç – Hakan Günday Online Kitap Oku

yakutlu

Başka Dilde Aşk – Mia Sheridan Online Kitap Oku

yakutlu

Ölümsüz Aile Kitap Özeti (Natalie Babbit)

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy