Huysuz ve Tatlı – Lauren Conrad – Online Kitap Oku

Lauren Conrad / Huysuz ve Tatlı / PDF / Sayfa: 288

Jane uzun zamandır hayalini kurduğu üne kavuşmuştur. Fakat bu süreçte erkeklerden gördüğü kötülük onda erkeklere karşı birer güvensizlik sorunu oluşturmuştur. Buna bağlı olarak artık Jane işini odaklanacak ve erkeklerden uzak duracaktır. Fakat Bu renkli dünyada tesadüfen karşılaştığı liseli aşkı ve yine Hollywood’ta tanıştığı o çapkın erkek onu bu kuraldan oldukça zor tutulması bir duruma sokacaktır. Şimdi Jane doğru erkeği yada hiç bir erkeği seçme arasında ki üçlü bir yola girerken onun en yakın kız arkadaşı Scarlett’ın onu tv d erkeklerle çok haşır nesir olduğundan dolayı ayrılma eşiğinde olduğunu da öğrenir.

Huysuz ve Tatlı Hakkında

Huysuz ve Tatlı… Herkese Göre Değil Bu Yaşantı

Yeni üne kavuşmuş Jane Roberts en yakın arkadaşlarından birinin ihanetine uğramanın şokunu atlatmaya çalışırken birkaç ders de almıştır. En önemlisi: Kime güveneceğini bil! Ve Hollywood’da bu liste oldukça kısadır. Hayatını tekrar kontrol altına almaya çalışan Jane erkeklerden ve yarattıkları bütün belalardan uzak durmaya karar verir. Ama lise aşkı Caleb ve Los Angeles’ta tanışıp vurulduğu Braden her zamankinden de tatlı halleriyle karşısına çıkınca genç kadın erkeklerden uzak durma kuralını hatırlamakta zorlanacaktır.

Ayrıca en yakın arkadaşı Scarlett’ın da aklında ilk kez tek bir erkek vardır: Yeni erkek arkadaşı Liam. Ancak popüler bir realite programının yıldızı olarak kamera önünde başka erkeklerle görünmek zorunda kaldığı için Liam’la ilişkileri sarsılmaya başlayacaktır.

Huysuz ve Tatlı Yorumlar

Her şey kontrolden çıkmış gibi görünürken Jane herkesin “realite” tanımını sonsuza dek değiştirecek dehşet verici bir şey öğrenecektir…. Televizyon yıldızı Lauren Conrad’ın Los Angeles Şekeri serisi buram buram aşk ve entrika kokuyor!
“Tam bir skandal!”
-Teen Now-

Huysuz ve Tatlı Online Kitap Oku

Huysuz ve Tatlı Turbo Online Kitap Oku

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Peter Pan Ölmeli – John Verdon – Online Kitap Oku

yakutlu

Şahane Bir Kadının Gizli Günlüğü – Julia Quinn Online Kitap Oku

yakutlu

Meleklerin Ateşi – Bear Grylls

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy