Ekitap, ekitap indir
Roman

İçinizdeki Gücü Uyandırın – Rosemary Altea Online Kitap Oku

İçinizdeki Gücü Uyandırın - Rosemary Altea
İçinizdeki Gücü Uyandırın – Rosemary Altea ekitap

İçinizdeki Gücü Uyandırın kitabı hakkında bilgiler:

Rosemary Altea’nin İçinizdeki Gücü Uyandırın isimli kitabı 321 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
İçinizdeki gücün sınırsız olduğunu söylesek? Buna inanmakta zorluk çekiyorsunuz değil mi. İşte sorunda burada başlıyor. Bir fazla şahsi gelişim kitabı size gücün nasıl kullanıldığını ışıklar, çakralar , fikir gibi yollar ile gösterir. Ama atlanan kocaman bir adım vardır ki insan evvel gücü bulmalı. Gücü bulup kaynağını keşfettikten sonra onu kullanımı bir biçimde gelişecektir. Elinize henüz olmayan bir şeyin kullanma kılavuzu ne işinize yarar? yada balıksız bir göle olta atmak? Tamam o gölde balık mevcut fakat uyuyor görmüyor ki sizin yeminizi. İşte size bu gücün kordinatlarına ulaşmanız için muavin olacak bir kitap. “İçinizdeki Gücü Uyandırın”
Düşünce gücünün kendimizin ve başkalarının fiziksel ve ruhsal sağlığına nasıl tesir yaptığı gerçeğine fer tutan bir yapıt. Yazar, çevremizdeki görünmeyen güçlerle iletişim kurmaya çalışmaktansa kendimizle iletişim kurmamız gerektiğini örgütlüyor.
Eğer Dahi dahi gücünüzün yettiğinden daha azını olmayı planlıyorsanız; sizi uyarırım, hayatınızın arka kalan kısmında mutsuz olacaksınız. Kendi yeteneklerinizden ve olanaklarınızdan kaçıyor olacaksınız. Abraham Maslow
Peygamberlerin, bilgelerin ve kocaman felsefecilerin müşterek yanı nedir? Hepsi temelde tıpkı şeyi öğretir: şayet su yüzüne çıkarmayı becerirseniz, hayal dahi edemeyeceğiniz kadar yükseklere erişmenize takviye edecek bir güce sahip olursunuz. Hepimiz içimizde gizli olan bu muazzam güce ulaşmak, bizi de sağlık, huzur ve başarıya ulaştırmaktan alıkoyan engelleri yıkma yeteneğine sahibizdir. Elinizde tuttuğunuz kitap işte bu yeteneği keşfetmenize muavin olacak…
İçinizdeki Gücü Uyandırın Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Rosemary Altea kitaplarını gör ->

Benzer kitaplar

Hayvan Çiftliği

yakutlu

Fark (Allah’ın Dostları ile Seytan’ın Dostları Arasındaki Fark)

yakutlu

Hayat Kitabı – Eduardo Punset – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap