Roman

Üç Öykü – J. D. Salinger – Online Kitap Oku

J. D. Salinger tarafından yazılmış ama uzun yıllardır kayıp olan ve sadece belirli kütüphanelerde okunma imkanı bulunan 3 hikaye tek kitapta toplanarak insanların ulaşması sağlanmıştır. Bu öyküleri bulundukları gizli kütüphane odalarından çıkarmak bir hayli zor olsa da bir çok duyarlı insanın çabasıyla kimi izinle kimisi paylaşımlar aracılığıyla gün yüzüne çıkarılmış 3 muhteşem öykü sizlerle.

Üç Öykü Hakkında

Kısa süre öncesine kadar yalnızca belli kütüphanelerin kilitli salonlarında okunabilen üç J.D. Salinger öyküsü, paylaşım siteleri sayesinde hepimiz için ulaşılabilir hale geldi. Tek bir kitapçıkta topladığımız “Doğum günü Çocuğu” (1946), “Bovling Toplarıyla Dolu Okyanus” (1947) ve “Paula” (1948), Salinger okurlarına tanıdık gelecek. Özellikle anlatıcısı Çavdar Tarlasında Çocuklar‘dan bildiğimiz Vincent olan “Bovling Toplarıyla Dolu Okyanus”, Caulfield ailesinin temellerinin daha 1945 gibi erken bir tarihte atılmaya başlandığını göstermesiyle Salinger meraklılarının ilgisini çekecektir.

Üç Öykü Online Kitap Oku

Üç Öykü Online Kitap Oku

Alternatif

https://ekitap.org/uujne2u7kywv.html

Benzer İçerikler

Yaz Aşkım – Rachel Gibson – Online Kitap Oku

yakutlu

İyi Uykular Sevgilim – Rachel Abbott Online Kitap Oku

yakutlu

Ve İnsan Aldandı

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy